Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Havi 5 ezer forint elég egy...

Havi 5 ezer forint elég egy macska tartására(benti kizárólag)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
26%

Havi 5 ezer forint elég egy macska tartására(benti kizárólag)?

Havi 5 ezer forint elég egy kisgyerek tartására? (benti kizárólag)....

érted az iróniát?

egy macska olyan mint egy kisgyerek.

neki is a legjobbat akarnád hiába kevés pénzed van.

rá spórolnál meg küzdenél.

De te inkább a legolcsóbbat vennéd amit nem biztos hogy szeretni fog, meg emberi kaját is sajnálnál adni neki mert nem pocsékolnál meg sajnálnál 5-10 ezer forintnál többet költeni rá havi szinten.

Ember kijelentem mint macskatulajdonos, hogy neked nem való macska és ezzel a hozzáállással csak kínozni fogod szegénykét. A macska nem csak egy "állat" hiába benti csak hanem egy társ, évekig veled lesz. Több éveket élnek a macskák. Ne akarj addig macskát amí SAJNÁLNÁL rá több pénzt áldozni meg kajákat...ÜDV egy macskatulajdonos aki többet költ a benti cicájára mint 10 ezer forint havonta....

2021. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

Utolsó miért te adnál neki maradék sült húst(fűszersós,fokhagymás)?

Egyáltalán nem való macskának emberi fogyasztásra készült étel, sok minden árthat egészségüknek vagy mérgező is lehet számukra. Moslék nem való neki.


Nyers húsok pedig paraziták miatt lehetnek veszélyesek vagy fertőzést okozhatnak mégha kicsi az esély is rá. A máj sem jó a macskának maximum heti egyszer akkor is nagyon kevés.


Persze ha úgy érted hogy normálisan hőkezelt teljesen füszer nélküli húst adni a macskának az más

2021. jan. 14. 17:37
 43/64 A kérdező kommentje:
Nem érted én jelenleg úgy élek hogy amit megveszek azt megeszem és nem szokott moslékom maradni, ezért sem adnék macskának moslékot mert nem lenne miből illetve mint irtam NEM VALÓ MACSKÁNAK emberi fogyasztásra megfözött elkészített étel, sok fűszer káros vagy mérgező számukra, semmiképpen sem tesz jót
2021. jan. 14. 17:40
 44/64 anonim ***** válasza:
22%
.......
2021. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

41-es

Szerintem kicsit túlzásba viszed tehát a te értelmezésed szerint csak az lehet felelős macskatartó aki nagyon drága dolgokat vesz neki amire nincs szüksége a cicának és hát igazából értelmezni se tudja őket?

Pl ha a tápanyag meg van neki amire szüksége van nem fogja értékelni hogy te 10x áron veszed mert ugyanolyan jó neki az olcsóbb. Vagy veszel neki vmi hatalmas márkás szekrényt vagy játékot, miközben egy blokkal jobban eljátszana stb. Ne legyünk sznobok szerintem

2021. jan. 14. 17:46
 46/64 anonim ***** válasza:
59%
....
2021. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
74%

oké akkor elég 5000 forint macskára.

ezt akartad hallani vagy sem?

2021. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod kedves kérdező hogy az olcsó szar táptól (amiben minden szar van ami nem jó egy cicának) csak baja lesz? Ne vegyél macskát, vagy ha veszel maximum plüss macskát kéne. Felelőtlen vagy
2021. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Többen is irtak a kérdésemre hogy van olcsó minőségi táp
2021. jan. 14. 18:05
 50/64 anonim ***** válasza:
67%

és ha nem ízlik a cicának?

ne csak a te igényeidet figyeld...

2021. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!