Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hülyén néz ki, ha valaki...

Hülyén néz ki, ha valaki nacskát sétáltat?

Figyelt kérdés
A macskám nagyon szeret kimászmálni a lakásból, de a házból már nem merem kiengedni, mert félek, hogy elszökik. Ha kivinném az utcára pórázon, nagyon hülyének néznének? :D Van olyan, aki sétáltatott már macskát pórázon?

2021. jan. 14. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy kutyás ismerősöm a macskájukat is szokta vinni, ha túrázni mennek, a macskának is van hám, póráz.
2021. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy, ki mit gondol?
2021. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, igaz. Köszi a válaszokat. :)
2021. jan. 14. 14:56
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gáz, a cica is megérdemli a szavadságot. Én tengerimalaccal is sétáltam már, mert miért ne. Kutyákkal óvatosan aztán ennyi.
2021. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem teljesen mindegy, hogy amikor a járdán tovább akarok menni, és az emberke állatkája keresztbe áll előttem úgy, hogy a póráz elzárja az utamat, hogy az az állat macska, kutya, vagy egyéb állatka-e.
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Néha látok olyat, de ott mindig a macska sétáltatja az embert, azok meg rángatják az állatot arra, amerre ők mennének.

Egyszer a lépcsőházban a szomszéd macskája "felakasztotta magát", mert a pórázzal a nyakában leugrott a másodikról és vissza kellett húzni. Nem lett baja, de annyira frusztrálta a nyakörv, hogy pánikba esett és átmászott a rácson.

Mondjuk nekem már az állatkínzás, hogy 50 m2-en tartunk egy állatot, aminek a vadászterülete 1-2 km2, de mindig van kifogás, miért is jó az a kutyának/macskának.

2021. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
En lattam mar macskat porazon az utcan, es ilyenkor buszke is vagyok az adott szemelyre, mert felelos allattarto. Azonban arra keszulj, hogy a legtobb macska keptelen megszokni a porazt, illetve ugy kifejezetten setalni se szoktak, mint a kutyak, inkabb csak nezelodnek, alldogalnak, mennek erre-arra, de nem feltetlenul lesz ebbol egy osszeszedett, halados, szep seta. Aztan lehet, ti lesztek az a keves kivetel, akiknek sikerul :D De sajnos en sokaig probalkoztam vele, lassan, folyamatosan szoktattam hamhoz es a porazhoz, kimentunk sokszor, de halalosan rettegett a macska mindig, igy inkabb feladtam.
2021. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem hülyeség, már kb. 15-20 éve is láttam ilyet. Van, aki görnényt is sétáltat. Nincs ezzel semmi gond.
2021. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Én hordtam sokat, vannak prolik akik megbámulnak, meg akár be is szólnak de a legnagyobb "veszélyt" a gyerekek (rommá simogatják) meg a kutyák (megeszik/játszani akarnak vele).
2021. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyáltalán nem olyan légből kapott dolog, elég sokan csinálják, pl. férjem unokatesója is. Általában szoktatni kell őket hozzá, de sok cica hamar megszereti. Arra figyelj, hogy eleinte nyugis helyre vidd mindenképpen, vagy nyugis időpontban, ne akkor, amikor az utcán ezer autó nyüzsög, vagy a szomszéd éppen a pitbullját sétáltatja. ;)
2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!