Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet kezdeni 11-12...

Mit lehet kezdeni 11-12 macskával? Nem szeretném megtartani őket, el vannak vadulva megfogni nem tudom hogy beadjam menhelyre

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A menhelyen dolgozók is kijöhetnek,és megfogják őket ők.Édesanyáméknál most 9 cica van,de mindegyik értelmes,szelíd.Ha elvannak vadulva,akkor ott valamit nagyon rosszul csináltál,vagy éppen nem csináltál.
2021. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Keresd meg a helyi állatvédőket, akik segítenek őket becsapdázni, hogy menhelyre, aztán pedig szerető gazdihoz tudjanak kerülni.
2021. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy előzőek is írják, vannak erre módszerek, a helyi vagy környékbeli állatmenhely, alapítvány tud segíteni. Minél hamarabb, mert nagyon hamar ivarérettek lesznek és szaporodhatnak.

Azért Te is próbálkozhatsz valami melléképületbe kihelyezett étellel beédesgetni őket, mert ha párat sikerül megfogni, az is valami.

Melyik településen vagy?

2021. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is ètellel csalogasd őket. Hogy gyűlt össze ennyi? Te macskàid?
2021. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Először is, ha a te macskáid ivartalanítsd a szülőket. Viszont, ha nem a tied, akkor az akié.

Amúgy én megpróbálnék gazdákat keresni nekik és nem bántanám őket.

2021. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anyukámtól örököltem a telket, tanyaként volt használva, a környező telkekről is odaszoktak. Ő etette őket mikor mivel de nekem egyáltalán nincs keretem ennyi állatot eltartani. Van sajátom, rá is elmegy kb 10-12 ezer havonta. Nem megölni szándékozom őket csak valami normális helyre elvitetni. A környékbeliek nem nagyon törődnek azzal hogy mi van velük, anyukám volt az egyetlen aki etette őket, ezért lette olyan sokan. Talán még beteg is leh egy kettő mert csúnyán köhögnek. De nagyon félénkek nem engednek közel magukhoz. Hajdúszoboszló külső részén van ez. Az itteni menhely már visszaírt hogy ők csak kutyákkal foglalkoznak.
2021. jan. 18. 16:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Puli àllatvèdőt, Debrecen. Náluk vannak cicák is. És nagyon rendesek
2021. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Estleg a Noé Macskamentést is megpróbálhatod megkeresni.
2021. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Cuki
2021. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki facebookon macskás csoportokba őket. Akár új profillal kép nélkül ha nem akarod válllni magad.

Én így szoktam "megszabadulni" a macskáktól, ha pl bedobálják a kicsiket a kertembe, ide szokik valami kóbor, vagy hasonlók.

2021. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!