Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen esetben megtartanátok a...

Ilyen esetben megtartanátok a cicát?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 hónapja aludt el örökre a mi cicánk. Nagyon szerettem, és rettentő mód hiányzik.

Vasárnap találtunk egy pici cicát, és úgy voltunk vele, hogy majd keresünk neki gazdit. (elég kicsi, még szerintem nincs 2 hónapos)

A páromban felmerült az is, hogy megtarthatnánk.

Tényleg aranyos, meg tapadós, meg minden, de valahogy nem tudom szeretni, nem szívesen játszok vele.


Nem azért mert gonosz vagyok, nagyon szeretem a cicákat, csak valahogy rossz érzés, hogy a miénk jut egyfolytában az eszembe.


Volt már valaki hasonló helyzetben?


Minél hamarabb gazdit kéne keresnem a cicának, vagy pár nap múlva megszerethetem?

Nem akarok a kicsivel sem kics....ni, hogy nem foglalkozok vele eleget.


2015. okt. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak egy sztorim van válasz helyett:

Nemrég találtunk egy kiscicát. Mevtartani nem tudtuk, kerestünk neki,gazdát. Másnap eltünt.

Vélemény:

Egy pár napba beletelik, amíg gazdát találtok. Addig kiderül tudod-e önmagáért szeretni

2015. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk erre nem is gondoltam.
2015. okt. 13. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartsd meg, biztosan meg fogod szeretni.

Én majdnem beleőrültem az előző cicám elvesztésébe,- főleg, hogy egyedül élek. Rettenetes volt felébredni reggel, úgy hogy nincs többé mellettem és este hazajönni az üres lakásba. Nem bírtam sokáig, egy hét múlva már be is fogadtam egy talált, mentett macsekot. Imádni való, bár az első napok megviseltek mindkettőnket mire összeszoktunk (már majdnem feladtam), de azóta nagyon szeretjük egymást! Most is itt alszik az ölemben.

2015. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vallásos vagy hasonló, de nekem az jutott volna eszembe, hogy a cicamennyországból küldte a régi az utatokba a kicsit, maga helyett. Nekem is volt meghalt cicám, de azért hoztam pár hét múlva újat, mert hiányzott a dorombolás, a puha szőrtömeg. Egy utcáról mentettet hoztam, akinek így esélyt adtam.
2015. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vallásos, de ismered a mondást: "Ahol bezárul egy ajtó, ott kinyílik egy másik". (valami ilyesmi.)
2015. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megtartanám és bár szomorú lennék az előző cicám miatt, az újra nem tudnék emiatt haragudni. Idő kell még meggyászolod az előzőt, de ezt lehet úgy is, hogy közben felelősséget vállalsz egy újért, amit hozzád sodort az élet. :) Ez nem megcsalás, nem úgy működik ez, mint egy párkapcsolat.
2015. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig valahogy úgy érzem, hogy az előzőt "megcsalom".


Annyira rossz, mert tudom, hogy nem tudok cica nélkül élni, viszont a kicsi teljesen más. (ami ugye értelem szerű)


Kinézetre teljesen mások (az előző fekete-fehér volt, ezt egy teljesen fekete) ami talán jó, mert tökéletesen ugyanolyat úgysem találnék. :(

2015. okt. 14. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megtartanám. Olyan mintha a régi cica küldte volna hogy ne maradj cica nélkül.
2015. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adj egy esélyt kettőtöknek!
2015. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!