Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja találtam egy cicát.Hazahoztam,rossz bőrben volt így elvittem állatorvoshoz kiderült hogy macskanáthás. Itt kapott 3 injekciót és 4 db antibiotikum tablettát amit esténként kellett odaadni.Nem javult az állapota így elvittem egy másik állatorvoshoz kapott antibiotikumot,vitamint de még mindig nem javul az állapota.Sok gyógyszert kapott már a 2 állatorvostól.

Sajnos már nem nagyon akar enni 2 napja csak egy két falatot,alig mozog.Inkább csak ül.Meleg helyen tartom.Sokat foglalkozok vele. Sajnos már egy kicsit levan fogyva, és a farkát maga alá húzza.

Mit csináljak?


2021. jan. 26. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nappal ha nincs nagyon hideg akkor kint szokott lenni éjszaka bent van a házban.
2021. jan. 26. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sem szabadna egy ekkorka macskának - pláne ha beteg - most kint lenni, nagyon hidegek az éjszakák. Vidd be kérlek, így nem fog meggyógyulni, ha nem tartod melegen.
2021. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha nagyon hideg van nem viszem ki.Nappal is csak 3 órát van kint ha nincsen hideg amugy bent van.
2021. jan. 26. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

Kerdezo, a macskad beteg! Szigoruan bent kell ilyenkor oket tartani, nem kiengedni meg 10 percre sem! Ezt az orvos nem mondta? Egyebkent erdemes lenne felv, fiv, fip tesztet is csinaltatni, nagyon gyanus, hogy nem gyogyul, bar ennyi kiengedes mellett nem csodalkozom.

Nem ertem kerdezo, te melyik orszagban elsz? Tel van, hideg van, foleg egy beteg kiscicanak. Egyebkent ha 40 fok lenne is tilos lenne ilyen allapotban kirakni az udvarra.

2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
55%
Valószínűleg valamilyen veleszületett betegség lesz . Mivel túl vannak szaporodva így bármi lehet . Nekünk pl volt 2 AIDSes macskánk az egyik jobban bírta ,de mindkettőn látszott a kezdetektől,hogy valami nem oké . Állandóan köhögtek,taknyoltak sokszor voltak lázasak. Végül vérvételből derült ki az AIDS
2021. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!