Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan kaphatnek macskát?

Honnan kaphatnek macskát?

Figyelt kérdés
A húgomnak kb 2 hónapja eltűnt a cicája. Eléggé megviselte hogy 4 év után csak úgy ellopták( valószínűleg mivel mindenkivel barátságos volt). Honnan tudnék szerezni? Az a baj hogy a menhely kizárva mert nem adnak csak kinti tartásra cicát, még úgy sem, hogy a mi utcánkban kb. 4 házban laknak a többi telek üres. Itt is érdeklődtem már embereknél akik kiirtak hogy inkább vizbefolytja macskákat mint hogy még több legyen. Sajnos nem sikerült elintezni hogy kapjunk onnan cicát. Szeretnék igazából "menteni"kölyköket. Valami ötlet?

#macska #cica #Felesleges macska #Ajándék cica
2021. jan. 26. 21:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
34%
A helyedbe jófogásról és hasonló oldalakról nem vennék macskát ugyan is ezek az oldalak tele vannak mocsok szaporítókkal akik a sweet home alabama elvet követve orrba-szájba tenyésztik a macskáikat nem törődve azzal ,hogy az adott macskák rokonok-e vagy sem. Ebből csomó idegbeteg, vagy testi fogyatékkal rendelkező cica születik ami miatt egész életében szenvedni fog szegény állat és nektek is rámegy a gatyátok ezek kezelésére. Senkinek sem jó. Mindenképpen keressetek fel egy kennelt beszéljetek a tenyésztővel és onnan vegyetek macskát ha egészséges állatot akartok és nem szeretnétek támogatni ilyen embereket.
2021. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
45%

Facebookon nyugodtan kereshetsz..:)

naponta dobnak fel gazdikereső cicust sőt te is írhatsz bejegyzést oda hogy cicát keresel ezen a helyen és máris kapsz ajánlatokat.facen keresd a kiscica ingyen - gazdikereső csoportot ott találsz az biztos. én is ott találtam a cicusomat. több ilyen csoport van ezzel a névvel de ez az aminek talán kékes háttérnál van egy szürke cica remélem segít majd :)

az utálatos válaszokkal meg ne foglalkozz! nem éri meg. itt keresgélhetsz nyugodtan. sokan lesznek akik ajánlani is fognak neked ha megadod hol keresel meg milyen féle cicust :)

2021. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted hol fognak ezek egy fityinget is költeni a macskára? Majd lesz másik, látod, most is így állnak hozzá...
2021. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
47%

#10


"A macska sokkal boldogabb lenne egy szerető gazdi mellett. Nincs szabadság igénye."


Az én macskám mégis mindig ki akar menni alvás után..

2021. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
64%

Az én macskám kijár,de a kerten túl sose megy, itt fogdossa össze az egereket, patkányokat, meg a pincében

Volt hogy egy héten belül öt lefejezett patkány hevert a lábtörlőn, a cica meg csillogó szemekkel, büszkén csücsült mellettük :DDD

2021. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Nincs szabadság igénye.

Tehát amikor a házból kiszökik az ajtón akkor csak eltévedt. Értem. Szerintem pedig ha valaki befogad egy állatot az jót tett. Ha nem tudja bevinni a lakásba(ami nem is a természetes közege)az mar allatkinzonak minősül. Jo tudni.

,,Hú,de kár,hogy az ilyenekre, mint te, nincs vadászidény" - elitelsz pedig nem is ismersz. Csak egy példa ha halott lennék (ahogy te kivanod). A kutyánkra eddig 750 ezret költöttünk mert nem alattuk el. Mert meggyoztem a szüleim, attól még hogy nem tud járni van leleke és nem élném túl ha elveszitenem. Kicsavarodott a lába es eltort a másik és végül lebénult. Ott voltam mikor fekete volt a lába es folyt a genny belőle. Akkor is kitartottam mellette mikor 3/2 orvos azt mondta altassuk el. Nem az én hibám volt de mellette voltam. Mikor az allatkilinkan se tudtak vele mit csinálni nem jártam iskolaba, hogy apoljam. Nem tudott menni. Örökbe fogadtuk es később megegyszer megmentettuk. Az udvaron van. Tudod? Jól érzi magát hálás, bújós. Ha "setalunk"( igazából a mellső két laban tud menni) nem is tudom ki a boldogabb. Tehát nem számit mit tettem hány állatot mentettem azzal, hogy "csak az udvarra" kerültek. Szerinted en bűnös vagyok. Még jó, hogy nem te ítelsz meg majd ha eljon az idő. Ez az egy dolog nyugtat meg. Es köszönöm hogy válaszoltál a kérdésre.

2021. jan. 26. 22:53
 17/44 anonim ***** válasza:
41%
Hogy ne lenne már szabadság igénye.. Erre felé a macskak mindig csavarognag
2021. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
40%

macskák megelégszenek az adott helyükkel..

ne csináljunk már mindenből vitát.e

látszik ezt nagyon élvezitek...

kérdező nyugi ne foglalkozz velük és elmennek. nem kell figyelmet adni nekik.!

2021. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk 3 macskánk van kintiek télen bent vannak a pincében a meleg kazán mellett a legöregebb 9 éves soha nem megy sehova mindig az udvaron van a másik meg Császkál ritkán de csak este amikor nem igazán járnak erre autók.

Ha akarnám sem tudnám őket benti macskává varázsolni.

Szerintem is hirdetéseket nezegess vagy kérdezz körbe a lakhelyeden az őszi párzási időszak utan lassan születnek a kismacskak.

2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező a történet amit leírtál aranyos viszont a leírtak alapján valószinűleg szapis kutyád volt. Mint mondtam csk is tenyésztőtől szabad venni állatot.
2021. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!