Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan kaphatnek macskát?

Honnan kaphatnek macskát?

Figyelt kérdés
A húgomnak kb 2 hónapja eltűnt a cicája. Eléggé megviselte hogy 4 év után csak úgy ellopták( valószínűleg mivel mindenkivel barátságos volt). Honnan tudnék szerezni? Az a baj hogy a menhely kizárva mert nem adnak csak kinti tartásra cicát, még úgy sem, hogy a mi utcánkban kb. 4 házban laknak a többi telek üres. Itt is érdeklődtem már embereknél akik kiirtak hogy inkább vizbefolytja macskákat mint hogy még több legyen. Sajnos nem sikerült elintezni hogy kapjunk onnan cicát. Szeretnék igazából "menteni"kölyköket. Valami ötlet?

#macska #cica #Felesleges macska #Ajándék cica
2021. jan. 26. 21:57
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Persze. Fel is tettem hogy milyen nevet ajánlanátok neki. Túl van az ivartalanításon és érdekes de nem megy ki az udvarból. A kutyával szokott néha játszani egyébként elég lusta, szinte mindig csak alszik. Elég jó vadász hozott már haza egeret is. Kb 1 éves múlt. Ahonnan hoztuk ott mondták is, hogy nem szeretnék lakásba adni mert az a cicának se jó. Állítólag előtte egy alkoholista macskája lefialt es abból az álomból csak ő élte túl. Csontsovány volt mmikor megmentették. Lehet ezert ilyen nyugis. Kijutott neki a rosszból.
2021. márc. 25. 15:11
 42/44 A kérdező kommentje:
2021. márc. 25. 15:12
 43/44 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kislány :D
2021. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ja. Én az a nem normális vagyok, aki az ilyen genetikai hulladékok elütett macskájával rohanok az állatorvoshoz, amikor megtalálom egy bokorban sárgászöld hányástócsában remegve a mérgezéstől, vagy elütve az út szélén. De az ilyen evolúciós zsákutcák legalább elintézik, hogy a fajunk nem csak, hogy ne fejlődjön, de visszafele fejlődjön, aztán majd mikor szétcsesztünk magunk körül mindent, mi is elpusztulunk. Jár a taps.
2021. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!