Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevállalnátok az albérlet...

Bevállalnátok az albérlet váltást vagy hülyeségnek tűnik?

Figyelt kérdés

2 éve lakom a mostani albérletemben és most, amikor cicát akartam, kiderült, hogy a tulaj nem engedi. Eltelt fél év és még mindig annyira szeretnék cicát, hogy arra jutottam keresek másik lakást ahol megengedik... de a covid miatt kicsit félek, mi van ha eldurvul a vírus és mi van ha hatással lesz a munkámra vagy ilyesmi... a mostani tulaj nagyon jófej minden téren, csak a cicát nem engedi. És attól tartok mi van ha beüt valami krach és egy kevésbé jófej tulaj kipenderít ha kisiklik az életem vagy bármi... oké, én is érzem, hogy ezek jelenleg csak félelmek, de emiatt meginogtam, hogy belevágjak-e... mert amúgy nekem nincs családi hátterem, nincs hova "hazamennem" ha baj van, és félek, hogy ha feladok most egy stabil albérletet, akkor utána lehet,hogy megszívom. Szerintetek?

25N


2021. febr. 28. 20:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam halacskákra, szépek és szeretem őket nézni, de nem hiszem, hogy kialakulna olyan kötődés illetve a halakat nem lehet ölelgetni...

Azért szeretnék cicát, mert olyat választanék akinek amúgy nincs esélye gazdisodni, aki öreg, nem kell senkinek, évek óta menhelyen van... Hogy reményt adhassunk egymásnak.


Köszönöm az építő jellegű válaszokat mindenkinek!

2021. márc. 1. 10:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bettám, az olyan lelkes, mikor már csak emelem fel a kajás dobozát, mint egy éhes kutya. 🙂
2021. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!