Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem? Többi lent...

Figyelt kérdés

Pár hete jött hozzám egy kóbor cica. Nagyon vad volt, és állandóan neki ment az én macskáimnak és gyakran elszedte előlük az ételt is. Körbe kérdeztem a szomszédok között, nem e valamelyiküknek a macskája és kiraktam facebook-ra is hátha valaki látja de nem kaptam visszajelzést. Ennek már vagy 2 hete.


Mivel elég vad volt a macska, és nem akartam hogy az enyéimnek gondot okozzon ezért kocsival levittem az erdőbe és ott hagytam.

Szerintetek jól csináltam? Vagy másképp kellett volna? Mert azóta kicsit mardos a bűntudat.



2021. márc. 1. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Párzási időszak van a macskáknál. Nem vad volt az a szerencsétlen, csak ivaros és járta a területet. Ezen kívül lehet szökött, vagy kidobott macska is. Ha már a saját macskáidat a kérdésből ítélve kint tartod, alap lenne egy macskabiztos kerítés, amin se ki, se be senki. Nem csak a kóbor macskáktól kell így féltened őket.
2021. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Engem elsősorban az aggasztana, hogy az erdőben magára hagyott, túlélésért küzdő szerencsétlen macska hány énekesmadarat fog felfalni, pont a költési időszakban...

Erről mindig elfeledkeznek azok, akik szerint "majd éli az életét az erdőben". Igen, csak lehet, hogy védett madarak százainak az árán.

2021. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye barom vagy.
2021. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem a saját macskáidat tartod biztonságos helyen, te szerencsétlen??

Vagy ami veszélyt jelent rájuk kibszod az erdőbe? Az autókat, összes szomszéd macskáját, kutyákat nem akarod elvinni?

2021. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kitalált trollkodás, akkor gratulálok, sok eszed lehet. Gondolom nincs a közelben se önkormányzat, se állatmenhely, semmi... Az meg cuki, hogy a "nagyon vad" macskát beraktad a kocsiba és furikáztad... :DDD
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Ez a legjámborabb cicám, akivel aludni lehetett és soha nem karmolt, megzavarodott az autóban és 300 meter után vissza kellett fordulni...


Egyébként hozd vissza szegényt, ott meghal...

2021. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel már elvihetted volna a menhelyre is b.szki.
2021. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Remek ötlet volt, mert amellett, hogy kb halálra ítélted, amíg él rengeteg védett madarat, pockot és rágcsálót fog kinyírni.


Egyébként valóban hogy tervezed? Nem a saját macskáidat kellene biztonságba tudnod? Minden egyes odatévedő kóborállatot elviszel és majd benépesíted velük az erdőt?

2021. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18

Én olyan helyen élek ahol erdő veszi körbe a települést, múltkor páran nekiálltak hogy a vadászok irtsák ki az ÖSSZES rókát és nyestet a környéken, mert elragadja a tyúkokat. :DDDD Aki szerint a tyúkokat be kéne csukni éjszakára, az agyhalott szerintük.

Lehet, a kérdező is kilöveti majd egy idő után a macskákat....

2021. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19! Nekem a nyaralóm van erdő mellett, de NORMÁLIS embernek eljut az agyáig, hogy benne van a pakliban (ha már az állatok élőhelye mellé költözik), hogy bemennek a ragadozók. Nekem a vaddisznók tettek kárt túrás közben a kerítésemben, de megcsináltattam rendesen, nem kilövetem őket, ha már én pofátlankodtam az erdő közelébe.


Ezek azok a tipikus aluliskolázott szerencsétlen kispolgárok, akik azt hiszik, hogy minden értük van. Szánalmas.

2021. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!