Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam rá a macskámat...

Hogy szoktassam rá a macskámat hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Most lett egy kis cicám és házban szeretném tartani. Hogy tudom szobatisztaságra szoktatni?
2021. márc. 11. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

“ mert csak azt ismered, nem tudom. :)”


Gyenge próbálkozás. Ez annyira magyar volt hogy ilyenkor fáj, hogy egy nyelvet (is) beszélünk. Pedig szeretem a magyar nyelvet. Akkor nem ismerném az 50 euró minimumot, mert az nálunk van. De amikor hiány van, akkor 150 is lehet. Menhely 80 euró az elhozatal.


Ettől függetlenül egy élmény meglátogatni türingiát vagy lassan már sachsen anhaltot is (pedig ne szerettem egy darabig), mert ott nem élnek az emberek ilyen álomvilágban mint ott ahol én élek.

2021. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

“ ismerem Németországot”


Az hogy voltál turista, esetleg vendégmunkás, az nem azt jelenti hogy ismered.

Ha itt élsz 10+ évig, és látod a negatív dolgokat is, akkor kezded ismerni.

2021. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy figyelmeztettek, én is tudom mit jelent ismerni valamit :D ilyenkor elgondolkodom hogy magatokból indultok-e ki, vagy ti is ilyen jó magyarok vagytok, hogy mindenkiről a legrosszabbat feltételezitek.
2021. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem feltételezek semmit. Leírtam a tapasztalatomat.

Legtöbbször belefutok olyanokba, aki jobban tudja, milyen kint mint én magam, merhát a sógor kint volt és mesélte. Ha visszagondolok, hogy amikor 5 éve folyamatosan kint voltam, ráadásul nem magyar beltenyészetben, azt hittem mennyire ismerem az országot. Most visszagondolva igen csak zöldfülű voltam még.

És akkor jönnek szembe a nagyvilágjárók, megmondani a tutit. Szóval meg vagyok edződve, ez nem feltételezés. Pl. attól hogy nem kevésszer voltam osztrákoknál meg svácjban, nem mondanám hogy ismerem. És nem kételkedek annak a szavában aki ott él 2010 óta.

2021. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!