Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz a cicámnak valami baja...

Lesz a cicámnak valami baja ha nem engedem ki a fiú cicához? Engedjem ki vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A cicám most 6 hónapos, de már hívják a fiú cicák mert ivarérett lett. Az ivartalanítás kereken 2 hét múlva fog lenni, sajnos nem találtunk előbb időpontot. Viszont nem akarom, hogy valami betegséget elkapjon és nem engedem ki. Szerintetek nem fog megőrülni idebent? Folyton nyávog és menne ki, látszik, hogy “szenved”😀
2021. márc. 17. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengeded vemhes lesz, vemhesen kockázatosabb az ivartalanítás.
2021. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazabol mondtuk a problémát az állatorvosnak és azt mondta, hogy azzal nincs semmi baj, mert fialás előtt közvetlenül van probléma. Nagyon-nagyon jó és tapasztalt állatorvost találtam hálistennek, így teljesen megbízok benne.
2021. márc. 17. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
De nyilván nem szeretném én sem, hogy vemhes legyen, de legfőképp azt, hogy valami betegséget elkapjon. Csak fèlek, hogy megbolondul.
2021. márc. 17. 10:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy tapasztalt cica tulajdonos, de próbálok a lehető legtöbbet megtenni érte. Így mások tapasztalatára támaszkodok.
2021. márc. 17. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem a logikát, mi értelme van kiengedni, és felesleges szaporulatokat teremteni, ha úgy is ivartalanítva lesz. Kibírja azt a pár hetet..
2021. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy a párzás nagy fájdalommal jár a nőstény macskának??

Kínozni akarod?

2021. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki a kérdést..
2021. márc. 17. 10:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért kell egyből támadni, mikor ezért jött létre a kérdés. Eszemben sincs kiengedni, csak az érdekelt, hogy ebből nem lesz esetleg valami baja szellemileg?
2021. márc. 17. 10:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent tartod, nem lesz semmi baja, ha kiengeded, jól megerőszakolja egy kandúr, vemhes lesz, elkap valami nemi úton tejedő gyógyíthatatlan betegséget, és lehet tüneti kezelésként gyógyszerekkel tömni, hogy 1-2 évvel tovább húzza.
2021. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 9-es! Erre a megerősítésre vártam!
2021. márc. 17. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!