Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fedett alomtálca oldalát...

A fedett alomtálca oldalát kaparják a macskák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Maine Coonom, aki a kezdetektől az alomtálca oldalát kaparja, ha végzett a dolgával.

Mostmár a másik kettő is ezt csinálja, azzal a különbséggel, hogy ők elkaparják a végterméket és utána állnak neki dobolni.


Valahogy le lehet őket erről szoktatni? Ha leveszem a tetőt, akkor a falat kaparja. Alom van elég a tálcában, 2db 10kg-s csomag benne van. A méret is jó, ennél nagyobb alomtálca nem kapható (70*50).



2021. márc. 23. 08:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Örülök, hogy onnan látod, hogy nem utánzás. Az a baj, hogy a tiszta alomba is ugyanúgy csinálja mostmár a másik kettő is. Plusz ha egymás után mennek, akkor is ott hagyják a másikét díszelegni és miután a sajátját elásták neki állnak dobolni.

A spriccelővel nem az alom miatt kapnak, hanem ha pl felugrik a pultra. Azt azért írtam, mert egy,másik kedves válaszoló megállapította, hogy nem nevelem őket.

Nem hülye vagyok, csak ilyet még nem láttam macskánál, pedig már volt egy pár. Tudom, hogy máshova fog szarni, ha az alomba nem mer.

Szóval kérlek, törölgesd meg a mindenlátó szemüvegedet és ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor lapozz tovább.

2021. márc. 25. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!