Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad a cicám az anyacic...

Kisgöncöl kérdése:

Miért támad a cicám az anyacicára?

Figyelt kérdés

Anyacicánk tegnap ellett.

Van egy másik cicánk, lassan 1 éves lesz.

Mióta anyacica ellett, azóta a befogadott cica nagyon haragszik rá, fúj, morog, menekül. De már velem is ugyanezt csinálja.

Mindig el voltak kényeztetve, imádjuk őket.

Nem tudom miért viselkedik így a cicánk a másikkal és velünk az ellés óta. Megvadul, ha a másik macska a közelben van, de már velem is ilyen.


Hallottatok ilyenről? Vagy szerintetek mit lehetne csinálni? Miért viselkedik így?


Eddig engem tekintett anyukájának, mert kb 3 hetesen találtam meg, fecskendővel etettem, sokat törődtem vele, hozzám volt nőve egészen a mai napig. Nem szeretném, hogy megutáljon, nem tudom mi lehet a megoldás.



2021. ápr. 6. 13:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Te jo eg, te nem vagy normalis. Nem panelban elunk, igenis vannak a macskak odakint is es idebent is, ok szeretnenek kint lenni ha jo az ido.

Te tudod, hogy hany macska nem benti macska? Na, nalunk benti, kinti, igenis szabad kint lennie, ez problema?

Faluban szerinted mindenki benti macskakat tart? Te nagy allatvedo te, a kutya se legyen udvaron, az is a hazban eljen gondolom en.

2021. ápr. 8. 23:30
 22/24 A kérdező kommentje:
Es persze macskak sose szaporodjanak senkinel, mert az tilos. Haljon ki a faj.
2021. ápr. 8. 23:31
 23/24 anonim ***** válasza:
70%

Hogyne. Biztos attól fog kihalni a faj, hogy nem szaporítasz még több utcamacskát.


Az megvan, hogy itthon nagyjából HÁROMMILLIÓRA tehető csak a KÓBOR macskák száma?

Tényleg nem érzed, mennyire nevetséges azzal érvelni, hogy kihal a faj, ha te nem elleted évente kétszer a random micikét? :D :D

2021. ápr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%

"Te tudod, hogy hany macska nem benti macska?"

Sajnos igen, tudom. Szomorú.


"Faluban szerinted mindenki benti macskakat tart?"

Falun élek, látom hogy állandóa rinyál a sok "macskaszerető" hogy brühühü, elütötték, megmérgezték, eltűnt...

Továbbra se értem, miért állattartás az, hogy lerakom a kertbe. Erre a kertitörpe való, azt csak leteszed és nézegeted.


"Haljon ki a faj."

XDDDD

Tök rossz hogy üresek a menhelyek, sajnos már sehol nem léteznek kutyák, cicák, kihalófélben mindkettő!

Ugye ez csak vicc akart lenni? :D


Ajánlom a törvények tanulmányozását egyébként, az állatod szökését KÖTELES vagy megakadályozni. :)

2021. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!