Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rendszeresen idejáró macska...

Rendszeresen idejáró macska eltűnt teljesen, miért?

Figyelt kérdés

Itt el nem üthette semmi, rendszeresen etettem, ő cserébe lerendezte az egereket, patkányokat.

Viszont van egy állat szomszédom, aki bármire képes, attól tartok, ő csinált vele valamit.

Mindig avval büszkélkedik, hogy melyik állatjával mit csinált.

Nem régóta vagyok itt, kerestem a macskát, de nem találtam.

Kb 2 hónapja napi rendszerességgel itt sündörgött, ha perc pontossággal nem vittem neki ki a kaját, már elkezdett nyávogni az ablakom alatt.

Szép nagy csíkos kandúr, szerintem még a legnagyobb patkány ereiben is megfagyott a vér, ha meglátta.

Ha tudnám hogy ez a bunkó csinált vele valamit, szomszéd ide vagy oda, nyomnám fel a rendőrségen.


2021. ápr. 20. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szurkolók lóf4szt se csinálnak, személyes tapasztalat. :)


Lehet mérgezett egeret evett, vagy tényleg megölte.. Ha azt tette, nem tudsz mit lépni, mert a saját telkére tévedt kóbor állatokkal azt kezd amit akar.

Max téged nevezne meg a macska gazdájának, és neked kellene bizonygatni mit keresett a macskád más telkén. Ő jelenthetne fel téged.

2021. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
A szurkolók lóf4szt se csinálnak, személyes tapasztalat. :) --> Na azért rengeteg helyre mennek ki segíteni és dolgoknak utánajárni, erős túlzás, hogy lóf.szt sem csinálnak. Lehet, hogy bizonyos ügyekre már nincs idejük és kapacitásuk, de azért ez az állítás így nem állja meg a helyét!
2021. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet mérgezett egeret evett, vagy tényleg megölte.. Ha azt tette, nem tudsz mit lépni, mert a saját telkére tévedt kóbor állatokkal azt kezd amit akar. --> Ez pedig hatalmas dezinformáció, mert gerinces állatot kínozni törvényileg tiltott, mindegy, hogy kóbor vagy nem kóbor.
2021. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, remélem tényleg csak elment, a másik szomszéd kis fehér cicájához járt udvarolni, itt ücsörögtek a fűben, szemtől szemben, és nézegették egymást.

Nagyon sokat evett a kandúr, hozzányúlni sosem tudtam, mindig elszaladt.

Bolond ez a szomszéd ember, tényleg megkeresem a szurkolókat, nagyon gyanús nekem, sosem voltam nála, de biztos találnának valamit.

Tudom, a rendőrök azok....nem nagyon törik magukat.

1 éve jöttem ide, de már bánom nagyon. :(

2021. ápr. 20. 17:42
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kandúr macskánál ez kb 20-25 ezer ft egyszeri költség"


Ez nem igaz, nekem cakli-pakli volt 7000+féreghajót is kértem egész évre, úgy volt 10.000


Nem tom ki ivartalnít kandúrt 25ért, meg miféle rendelőben, biztos olasz márvány van a váróteremben.

2021. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, van rendelő és rendelő között különbség.

Voltam olyanban, azt hiszem Szentesen egy szemészeten állatoknak, ahol szerintem kifejezetten a felső 10 ezerhez igazították az árakat.

Mondjuk a környezet is olyan volt, márvány nem tudom volt-e, de szép volt nagyon, az biztos.

2021. ápr. 21. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!