Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek, ha a beígért...

Mit tennétek, ha a beígért fekete-fehér kandúr cica helyett szürke, csenevész nőstény macskát sóznának rátok?

Figyelt kérdés
Kellett egy macska, és a "jó barát" a beígért cica helyett azt hozta, ami maradt. Most mit csináljak ezzel? Nekem egyáltalán nem tetszik. És egyáltalán nem nőstény macskát akartam. Fotókról mutatta, és azt mondta sajnálja, de azt oda kellett adnia másnak. Nem akartam leüvölteni a fejét, de na. A szép 3 hónapos kandúr cica helyett 3 hónapos szürke, vékony (és nagyon ugribugri, szélhámos) macskát adott. Simogatni se lehet, mert csak futkároz és nem is dorombol nekem. Aztán odafekszik mikor alszok a lábam mellé, mint aki jól végezte dolgát. Legalább dobozba földbe kakil és kint, nem pisil és kakil be a házba. Hogy szeressem meg ezt a macskát? Kitenném az útra, de nem akarom, hogy meghaljon. Kérdezgettem embereket, de nem kell senkinek.

2021. jún. 17. 15:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

[link]

Minden rendben van vele azóta is.

2021. jún. 26. 14:16
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már hogy te ezt a cicát nem tudod szeretni... szerintem eltöltessz vele 1-2 hónapot és megszereted. neked nem a macskával van szerintem bajod hanem csalódott vagy. De a csalódást az ismerősöd okozta. Minden cicának megvan a maga személyisége. lehet h az áhított kandúr még úgy se viselkedne mint ez a cicus... Képzeld magad a helyébe, neki is minden új... szerintem összecsiszolódtok rövid időn belül..
2021. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Már összecsiszolódtunk azóta, dorombol is néha, és hagyja, hogy simogassam, de azért nem sokat. Március végi macska, tehát csak most lehet 3 hónapos kb. Lizi-nek hívom.
2021. jún. 26. 14:25
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök cuki! szép formájú a szeme :) tuti nagyon puhi! És majd milyen szép lesz amikor már egy év körüli lesz :) A nőstény cicák szerintem sokkal jobban dörgölőznek pl lábhoz mint a hímek. Nekem hím macskám van és azt csak akkor lehet simizni ha ő odajön.. A párom apjának van egy fekete lány cicája hát az állandóan valahol dörgölőzik hozzám :)
2021. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különleges a színe. A kandúrok meg sokkal csavargóbbak, mint a nőstények.
2021. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű cica :)
2021. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon formás kis macsek, szép neve is lett. Ne bánd, hogy őt kaptad, sors akarta így. Fajta jellegű, szóval nagyon vigyázz rá, mert az ilyet lopják.
2021. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

De gyönyörű cica ❤

A színe az oroszkékekre hajaz, egyáltalán nem unalmas vagy hétköznapi, sőt! Kifejezetten kapós egy ilyen cica.

Vigyázz rá nagyon!

2021. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én kinéztem magamnak egy teknőctarka cicát egyszer és sokat kellett érte utazni és mikor hazaértünk vettem észre, hogy a cica akit elhoztam, teljesen máshogy tarka, mint az, akit kinéztem. Igazából engem nem zavart, mára ő a legjobb barátom.
2021. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Örömteli, hogy nem tetted ki a szűrét, de miután egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés elég csalódott vagyok, hogy hozzád kellett kerülnie. Ha tudod szeretni és úgy bánni vele, amit megérdemel tartsd meg, de ha egy pillanatnyi hezitálás is van benned, keress neki olyan gazdát, aki “vele álmodott”! Vésse már mindenki az eszébe, hogy nem az állatok akarnak minket, hanem mi szeretnénk őket!
2021. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!