Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhaírtás után mikor lehet...

Bolhaírtás után mikor lehet megfürdetni a cicát?

Figyelt kérdés
72 óra telt el azóta mióta becsepegtettem spot on-nal. Előtte sajnos bolhás volt, de voltunk vele dokinál tegnap és ő azt mondta nincs már benne. Mennyit várjak még a fürdetéssel?

2021. júl. 1. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellene fürdetni a Cicát?
2021. júl. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az állatorvost kérdezd meg hogy mit javasol, nem biztos hogy meg kell fürdetni. Van amikor tényleg indokolt egy pancsi de többségében annyira utálják a vizet hogy ha nem muszáj akkor ne tedd ki ennek a stressznek.

Meg ezek a szerek valamennyi ideig hatnak a kezelés után is, nem tudom meddig jók, viszont ha megfürdeted akkor ezt a hatóidőt is lerövidítheted vele és újra bolhás lehet.

2021. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alap esetben nyilván nem tenném ki ennek a sterssznek, viszont sajnos ahogy bolhás volt a bolhák belekakiltak, illetve pár hete költözött hozzánk és ez előtt kinti cicus volt. És nem egy internetes oldalon ahol cicákról van szó irják hogy mikor költözik vagy esetleg bolhás, abban az esetben meg lehet fürdetni.
2021. júl. 1. 07:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt olvastam: [link]

Illetve: [link]

2021. júl. 1. 07:47
 5/7 A kérdező kommentje:
De persze azért kérdeztem hogy tanácsot kérjek, ha ti úgy gondoljátok hogy nem kell, és ha az orvos is azt mondja akkor nem fogom megfürdetni :)
2021. júl. 1. 07:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A csepp után 2-3 napot kell várni legalább, ha jól emlékszem, rá is van írva a használati utasításra - most már fürdetheted. De fordítva jobb lett volna, előbb pancsi, utána csepp, bár ez most már mindegy. :)
2021. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. júl. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!