Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Kutyára vagy a macskára...

A Kutyára vagy a macskára kell több gondot fordítani?

Figyelt kérdés

most van egy kutyusunk,de majd később szereték egy macskát.(külön költözöm így nem együtt lesznek)

mikre kell odafigyelni egy cicánál?szóval úgy értem,hogy mire kell ügyelni rendszeresen? köszi


2010. aug. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműenk a kutyára. A macska nem igényel olyan nevelést mint a kutya és magánakvaló sokszor.

Szerinte manapság az ivartalanítás a legfontosabb.

2010. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze az alap.de úgyértem ilye egészségügyi szempontból. pl. a kutyánál a farkasköröm eltávolítás..
2010. aug. 26. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy a kutya hamar megszokja a macskát,kint van anyukámnál most a kutyám,és elején elzavarta a macskákat,de mam már egy tálból esznek.
2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem,de nem lesznek egymás közelében,mivel másik városban leszek :D
2010. aug. 26. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem semmifigyelni külön szerintem. Egyszerűen csak ápolni, etetni, vele lenni és ha valami baja van akkor észreveszed és elviszed az orvoshoz. Egy macska leég egészséges állat.
2010. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
attól függ hogy kinti vagy benti cica lesz. Ha kint lesz akkor nem kell helyet biztosítani neki ahol végezheti a dolgát meg hasonlók. Ha bent van akkor általában jó neki valami külön hely ahol alszik, egy almostál, lehet kapni ilyen fűfélét amit néha rágcsálhat mert az nem árthat neki ellentétben egyes szobanövényekkel. A cicák az udvaron is rágcsálják a füvet mert vitaminok vannak benne.:) Ha hosszú szőrű akkor pedig meg kell fésülni néhány alkalommal bár ez egy esti tv-zés közeben is elintézhető, emellett szüksége lesz egy kaparófára hogy ne a bútorokat karmolássza. Aztán ha kiscica akkor figyelni kell rá mert bárhova bemásznak egy kis játék kedvéért :D Most ennyi jutott eszembe hirtelen :D remélem segített :D
2010. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. aug. 26. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod szólsz majd és már küldöm is a macskát ;) Van 2db hófeér kandúr kölyökmacskám most 6 hetesek :)
2010. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!