Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a macska, mit...

Nem eszik a macska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beofgadtam egy kóbor cicát, elvittem dokihoz, aki adott neki antibiotikumot. Már jobban van, de nagyon sovány, csontsovány. Semmi normál állatút nem eszik, csak ami folyékony. Sem a sajt, sem a párizsi, semmi nem kell neki, mert gyulladt volt a szája. A vizes májkrémet és a szószt felnyalogatja, de hívni nem fog tőle. Mit adjak neki szerintetek?

2021. júl. 5. 20:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
állagút*
2021. júl. 5. 20:07
 2/25 A kérdező kommentje:
*hízni. Bocsi, írni se tudok. :D
2021. júl. 5. 20:08
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Azt ugye tudod, hogy egy macskát nem ilyesmivel kell etetni??

Vegyél neki macska pástétomot, pl Gourmet Gold, Carny, minél magasabb a hustartalma, annál jobb.

Megpróbálhatsz adni neki csirkemell filét vagy csirkemájat, nyersen vagy főzve, apróra darabolva. Esetleg húslevesből a lét, répát, krumplit összetörve.

2021. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Jó minőségű macskatáppal próbálkozz, ne sajttal meg párizsival meg májkrémmel.

Illetve van egy olyan cucc amit úgy hívnak hogy Miamor VitalDrink. Az én macskám azt itta mikor beteg volt. Ajánlják direkt beteg macskáknak is akik elutasítják az ételt, hogy legalább így bejusson a szervezetükbe némi kalória meg vitamin.

2021. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Jó minőségű (az nem az, amit a boltokban látsz), alutasakos eledelt/konzervet ha összeturmixolsz, esetleg felvizezel még egy kicsit, szerintem megeszi. A kölyök tápokban általában több kalória van. Amint tudod, hívd fel az állatorvost, és/vagy vidd el hozzá, ő szerintem többet tudna mondani.
2021. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Amikor azt írtam, hogy szósz, az ilyen macskáknak való jutalomfalat, vagy alutasakosból a szósz. (a húst otthagyja) A párizsit és a többit csak mellékesen próbáltam. Turmixolt csirkemell jó ötlet lehet, sajnos nem hajlandó még rágni. Főzni nem tudok. :(


Köszi a termékajánlókat, csekkolom őket! :)

2021. júl. 5. 20:29
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak bolti tápra van pénzem, az állatorvosi költségeit így is kifizettem szegénynek. Amúgy magas hústartalmú 50%+ tápot vbeszünk nekik, de Lidls. Nem Friskiesre meg a többi 1%-os hústartalmút vesszük nekik, de a csúcsminőséget a sajátjainknak se tudjuk megengedni. Közép minőségű és közép árkategóriát kap mindegyik.
2021. júl. 5. 20:31
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondtad mióta tart ez az állapot
2021. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete. 1 hétig fecskendőztem, azóta az arca szépen kitisztult, mert ették a rovarok. Már pépes dolgokat hajlandó enni, ami nagy haladás.
2021. júl. 5. 20:42
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám most nagyon lefogyott,nem akart enni.Vettem béres minera cseppet,ezt először pipettával adtam neki.Most már eszik,de még csak szószosat.
2021. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!