Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korig érdemes...

Mennyi idős korig érdemes macskát örökbefogadni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Amíg eltudja magát tartani addig szerintem okés, azt mégse kell sétáltatni mint a kutyát.
2021. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagymamám 85 éves volt amikor egy macskát befogadott. Végül 1 hét különbséggel mentek el mindketten...
2021. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A macska vagy a gazdi korára vagy kíváncsi? :)
2021. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezo a macska korara ertette a kerdest, nem? Vagy az emberre? Pontosits kerlek :D


Egyebkent en fogadtam mar orokbe 15 eves cicat is, 5 szep evunk volt egyutt, konnyen elfogadott, csodalatos cica volt.

Ha az ember korara erted, akkor szerintem tenyleg csak az szamit, hogy el tudja latni a macskat minden tekintetben es az se legyen problema, ha allatorvoshoz kell vinni, legyen valaki, aki segit, ha o maga nem tudja megoldani.

2021. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Ha a macska kora szempont akkor ne is fogadjon örökbe.

1. vagyok.

2021. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas macskát is érdemes
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha a macska kora a kérdés: Amíg képes az embert elfogadni. Az ölemben egy pár napja befogadott négy éves dorombol.

Ha az emberére, akkor figyelembe kell venni, hogy a macska várhatóan 12-20 évet él. Az örökbefogadó gondolja végig, hogy akkor még képes lesz-e a macskáról gondoskodni. Én a testvéremmel megbeszéltem, hogy ha valamelyikünk nem lesz képes az állatairól gondoskodni, akkor a másikunk gondoskodik róluk.

2021. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!