Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek ezzel a lépcsőházb...

Tottooo kérdése:

Mit kezdjek ezzel a lépcsőházban talált macskával?

Figyelt kérdés
Éppen mentem fel a lépcsőn mikor az egyik sarokban egy macskára lettem figyelmes. Nagyon ijedtnek nézett ki. Próbáltam közelebb menni hozzá,de akkor hirtelen felugrott és lejjebb futott egy szinttel. Most vittem neki egy kis macskakaját, de nem kell neki:(.Szerintem kidobhatták ezért nem akarom kitenni a lépcsőházból mivel benti macska. Mit tudnék vele kezdeni? A házba nem tudom bevinni, mivel elég vad de a lépcsőházban se maradhat.?

2021. aug. 2. 10:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ma reggelre már nem volt a lépcsőházban a cica. Előkerült a gazdája:)
2021. aug. 3. 11:20
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
És tudod is, hogy ki, vagy csak eltűnt a macska?
2021. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mostanáig nem tudtam ki a gazdája aztán láttam meg mikor a szemben lévő házban az ajtót kinyitván kirohant az a macska, aki a lépcsőházban lébecolt.(amikor a gazdáját kerestem ok pont nem voltak otthon)
2021. aug. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!