Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadjam e? (én, és a...

Befogadjam e? (én, és a családom szeretném : o ) Van e gazdája? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Nos, én 100%osan szeretném, és a szüleim, meg a tesóim is, de ez a cicától függ, hogy itt marad e, remélem IGEN!


Nos, tehát a szembe telken éppen kertészkedtünk, hordtam az ágakat, a gödörbe, amikor keserves sirást, azaz nyávogást hallotunk. Ott volt egy kb 5-7 hónapos, már nagyobbacska cica, és beszorult egy drót kerités és bozót közé. A hugommal kibányásztam, hazavittem a kertbe, simogattam, dorombolt. Ez b 5-kor lehetett. Nem tudom, hogy van e gazdája, mert nem sovány, nem kövér, de inkább sovány. A farka el van törve, bár már összefort, azt hiszzem. Ha a feneke felé simogatom, felemeli, feltolja, a farka szálfaegyenesen áll, kivéve a kérdőjel alakú törést. Etz miért lehet? Ilyenkor nyávog is.

Csináltunk neki fekhelyet egy 60x30x30aé akváriumos dobozba, kapott virslit, késóbb szalámit, és ivott is vizet. Most nincs cicánk, ugyhogy tépot nem kaphatott. Bemutattam a 2 kutyánknak, eléggé megijedt, lehet hogy még nem látott kutyát, mert karmolt és fujt, és a szomszéd nagycicája sem tetszett neki. Amugy amikor mentem valahova, kikukucskált a dobozból, nagyon aranyos, és okoska.:) Annyi, hogy már áthoztam a szomszádtól, mert bátorkodott, de amikor a 2 kistertmetű kutyánk (uszi, és basset h) akkor megijedt és kövé dermedt.


Ha itt marad 2 nap múlva is (most 9kor itt dorombolt a teraszajtónál a szunyoghálónál, kapott megint szalámit), akkor adunk neki nevet, és veszünk neki tápot. Na, ez igy jó? Szerintetek van gazdája? Remélem befogadhatjuk, mert nincs gazdija.


Kicsit hosszó, de azért a cicáért mindent. :). Szurkoljatok, hogy itt maradjon! Köszi!


2010. aug. 29. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
befogadtuk, a neve Mio-lett. már hizik, és itt marada velük :). nagyon bujos, már attól dorombol ha hozzáérek. :) remélem sokáig, egész életében velünk maradm his imádom, akátcsak a kutyámat is. :) '''''''''''''''!
2010. szept. 4. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!