Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cica kölyök miért sír bent?

Kinti cica kölyök miért sír bent?

Figyelt kérdés

Egy kb 10 hetes cicakölyköt találtunk akit behoztunk a hideg idő miatt a lakásba.

Szèp kis cica, egészséges tiszta.

Szépen használja az almot, kapott száraz,nedves tápot és vizet.

Eszik, játszik, alszik, dorombol, dörgölőzik. Nagyon hálás kis dög.


Csak egy baj van vele. A kényes helyekre, konyha, hálószoba nem engedjük be. Bezárjuk az ajtót.

Abban a pillanatban ahogy egyedül marad kint, odajön az ajtóhoz és siralmasan nyávog, egyre erősebben. Ha kimegyünk hozzá, minden oké. Rögtön dorombol és játszik. De nappal is ilyen..na meg este főleg. Egysze csak abba hagyja..de pl hajnalban már odajön az ajtóhoz és nyavajog.

Ez mitől van? Fèl? Mindig velünk akar lenni? Olyan mintha ha nem lát minket akkor bepánikol.



2021. szept. 23. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Társas lény, nekem 2 db macskám is van. Ha a házban vagyok, az egyik mindig velem van a szobában, ha kizárom, ugyanezt csinálja, pedig egyik sem fiatal már, az egyik 13 másik 10 éves, ivartalanított. Ha ott van velem azt szereti, érdekes 2 ritkán van velem, csak az egyik mindig.
2021. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 éves kandúrom is nyavalyog, ha ő mondjuk a felső, én az alsó szinten vagyok. Vagy ő a nappaliban, és a fürdőszobában. Már rájöttem: az a baja, hogy átmenetileg nem talál meg engem. De ha szólok, hogy cicaaaa, odaszökdécsel, és megnyugszik.
2021. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
ne zárd ki, akkor nem fog félni.
2021. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő is fiúka. Azt hittem önállóbbak a cicák. Számítottam rá, hogy lesz egy kis sírás mivel kicsi. De az érdekes , hogy idősebb korban is megmarad ez.

Társas lények, de pont hogy függetlenek..azt csinálnak amit akarnak, feltalálják magukat.

Kapott kapaorfát, buvóhelyet, kaja, alom. Azt gondolná az ember hogy 5 csillagos szálloda. Főleg kinti hideghez képest.

De nem érdekelte, ahogy nem látott minket.. már kaparja az ajtót és ott csücsül az ajtó előtt. Ahogy kinyitom szaladna is be.

Kis szeretethiányos :D

2021. szept. 23. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 éves a kandúrom és ha bemegyek a vécére úgy, hogy nem vett észre, akkor nekiáll óbégatni. Ha szólok neki, akkor purrogva rohan és nyitja ki a vécéajtót.


Home office-ban dolgozom 4 éve, konkrétan 0-24 a seggemben van, mindenhova követ. Ha a férjem hazajön, akkor őt is, ő sem mehet el egyedül a mosdóba. :D

2021. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aztán úgy recseg (dorobol) mint valami régi szokol rádió xD. Hanyatdobja magát és megy a has simizès.

És hiába csinálom ezt bármeddig..sose elég :D

2021. szept. 23. 16:33
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös ez dúrva :D asszem ez macska személyiség függő.
2021. szept. 23. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent egy ido utan ki fog alakulni a rendszer es megszokja, hogy vannak helyek, ahova nem mehet be.

Nalunk a konyhabol es a furdobol van kizarva a cica, mar egyaltalan nem erdekli, de az elejen sokat nyavogott o is az ajtok elott, mert be akart menni, de nem engedtunk neki.

Haloszobabol mondjuk sose volt kizarva, az viszont lehet, hogy a mai napig zavarna, mert ugyan az agyra nem jon fel, de szeret ejszaka bent aludni velunk a szobaban.

2021. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Talán biztonságban érzi magát ha a közelünkben van.

Cukorfalat. Csak nem akarjuk rászoktatni. De így meg nehéz elaludni, meg hajnalban már ébreszt a kis vékony nyávogásával.

Elég kitartó a kis rafinált.

2021. szept. 23. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh, macskával fél négykor ébresztő, megetetni, mint a malacot, visszafeküdni.
2021. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!