Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a macskám ha...

Miért harap a macskám ha közben meg dorombol és folyton körülöttem legyeskedik?

Figyelt kérdés
Dorombol, ha nyújtom a kezem akkor megszagolja majd bele akar harapni. Néha a lábamba is. Nem csinálok semmit csak ülök, ez a kis buta meg megharapna. Nem teljesen értem miért csinálja és hogyan szoktassam le.
2021. okt. 7. 07:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom, de lehet, hogy stresszel.mondjuk akkor szerintem fájva harapna

De lehet, hogy harapna ő fájva is , csak még pici, és nem oylan erős a fogazata. Amúgy adj neki valami dobozt, amibe be tud bújni, pl költözéskor is jó szolgálatot tehát, amúgy elég lehet az is,hogy ha ragasztasz egy téglalapot szigetelőszalaggal a padlóra; de inkább valami doboz lehet,hogy kéne neki, amibe belebújhat,mert azt a kiscicák imádják. :) De én amúgy nem értek hozzá, csak régen olvastam dolgokat. Amúgy lehet, hoyy tényleg a vadászatot gyakorolja, és csak olyan játékszerűen most, hogyha nem erősen harap. Amúgy lehet előtte húzni pl madzagot, lehet görgetni neki dolgokat, többféle műegér is lehet szőrös meg szivacsos is az állatkereskedésekben, pingponglabdát guritasz utánarohan ö is lökdösi a labdát vagy ha felkötsz egy pingponglabdát, vagy valait, amit ő is pofozgathat.

2021. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11es köszi, vannak játékai, minden amit felsoroltál, van búvóhely is. Az egytlen ami nincs az a kaparófa, de a kaparást megoldja a szőnyeggel.

A bizalom megvan felém a részéről, ugyanis gyakran dobja magát a hátára és mutatja nekem a hasát, lehet tényleg kedveskedni akar a harapással, és bár nem fáj különösebben, de valahogy kellemetlen ha ilyen váratlanul megharap.

2021. okt. 7. 10:29
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Játszik.
2021. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
Szeretet
2021. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!