Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt, hogy a szüleitek megszab...

Volt, hogy a szüleitek megszabadultak a macskától és hazudtak?

Figyelt kérdés
Gyerekoromban nagyon megszerettük őket, már nagyok voltak, de ők odaadták egy vadásznak, hogy lője le őket, mert idegesítőek. Persze tudtam, hogy hova "vesztek el". Meg a kismacskák is... Nem voltam hülye.
2021. okt. 9. 22:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen embereket ki kellene végezni. Tiszteletem!
2021. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szüleim, a nagymamám :( Azt hittük megszökött a cica, szüleimmel hetekig kerestük a környéken, soká sirattam. Vagy 15 évvel később ejtette el nagymamám beszélgetés közben csevegő hangon, hogy ő egyszer valamiért úgy ítélte meg, a macska biztos bántani akar engem, és elejét vette a dolognak. Akkor döbbentünk rá, hogy nem elszökött, hanem ő tette el láb alól önkényesen. Ő nem is volt tisztában vele, mennyire sokkolt és megbántott, mikor felemlegette, én meg nem tudtam mit mondani. Pszichopata dolog ez szerintem, nem tudom megbocsátani neki.
2021. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
10, erre való az ivartalanítás, jó reggelt.
2021. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
13 Ez igaz, de a vidéki idősebb, és talán szegényebb réteg nem foglalkozik ilyesmivel, pláne nem költ rá. Szerintem ha ingyen lenne, se vinnék el a macskájukat ivartalaníttatni, nemhogy kifizessenek 20-30 ezer ft-ot rá. ( Nem tudom pontosan mennyibe kerül) Ezért van ennyi kóborkutya is, mert az oltatás is pénzbe kerül, meg a chip. Inkább elviszik valahová messzire, és had menjen világnak. Ami nagyon szomorú, és sajnos ez a vidéki, idősebb korosztály ( tisztelet a kivételnek) már nem fog megváltozni. A tanyán a kutyát ugyanúgy láncraverve fogják tartani, és úgy tekintenek rá mint egy eszközre/tárgyra, "ami" őrzi a tanyát, és megeszi a maradék kosztot☹️
2021. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Elköltöztünk a kertesből, a nagyszüleimnél maradt a cicám. Eladták kísérleti állatnak a közeli gyógyszergyárba. Nem bírtam sírni a temetésükön.
2021. okt. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Azért ezekből a beírásokból is látszik, hogy az ember, amint lehetőséget kap rá, szörnyeteggé válik. Csak az a normális, aki fél gonoszkodni, mert megtorolnák. Ki mondta, hogy tíz emberből egy mindenképpen szörny lesz, bármilyen körülmények közt is él, egy meg, bármilyen hatások is érik, mindenképpen szent lesz. A maradék nyolc, ha megteheti, szemét lesz, de ha tart a büntetéstől, akkor visszafogja magát.
2021. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Ez régebben faluhelyen valóban "divat" volt. Nagymamám mesélte, hogy az ő nagymamája a patakba dobálta a kismacskákat, nagyi meg összeszedte őket, s vissza vitte. Egyébként elítélem a dolgot, de anno máshogy nem is tudták a szaporulatot másképp "elintézni". Én biztosan nem tudnám megtenni.
2021. okt. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésre meg, azt is nyilván elítélem, amit a szüleid tettek.
2021. okt. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
Az még durvább hogy 6 eves kisgyerek is megolte a kismacskát mert azt hitte hogy játékcica es dobálta ossze-vissza mintha plusscica lenne :((
2021. okt. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt hogy sokat fialt (már fialás után is rögtön párzott, nem gondozta a kölykeit) és elvitték, elengedték valahol.

Ivartalanítani nem akarták mert drágának találták.


Amyámék válásakor az aktuális macskánkat elütötte apám, hogy fájdalmat okozzon. Erről nem hazudtak mondjuk, képet is küldött róla.

2021. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!