Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 48 óra egyedül sok a macskáknak?

48 óra egyedül sok a macskáknak?

Figyelt kérdés

Elutazunk hétvégére, máskor mindig jön rokon pesztrálni őket, most lemondták utolsó pillanatban, nem tudom, honnan akasszak le cicaszittert ilyen hirtelen.


Napi egyszer szokott hozzájuk mindig jönni valaki, almozni, etetni (ha nem is pont ugyanakkor, de napi egyszer tuti). Most 48+ órát lennének egyedül - ma elmegyünk du, vasárnap csak este érünk haza.


Ez mennyire problémás? Itatókútjuk van, szóval friss víz az jutna, kialmozunk indulás előtt, a tálkákat megtöltjük szárazzal. Viszont alapból úgy kapnak szárazat, hogy a napi adagot kettébontva, reggel-este, és amíg van, falatozhatnak - na most, a napi adag jellemzően jóval hamarabb fogy el, mint a kövi étkezés.

Félek, hogy bezabálnak, aztán nem esznek másfél napig...


2021. okt. 15. 11:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak ilyenek, de ahogy írtam, utolsó pillanatban lett lemondva, úgy volt, hogy meg lesz oldva a felügyeletük. 2-3 óra alatt nem tudtam honnan leakasztani cicaszittert.

Köszönöm a válaszokat, remélem, nem lesz semmi gond!

2021. okt. 16. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!