Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon furcsa a fekete kiscicá...

Nagyon furcsa a fekete kiscicám! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak néz a szoba minden pontjára de én nem látok ott semmit sem!!! Talán valami idegen szellem vagy mi??? Egy kicsit félek!!!
2010. szept. 4. 09:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nem látják a szellemeket, mivel szellemek nincsenek.

Egyébként az én macskám is szokott ilyet csinálni, nem tudom, miért.

Az összes ilyen történet kitaláció, nehogy már elhidd!

2010. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát az oldal címét már nem tudom,de valami macskás rémtörténetes oldalon!!! Azt tudom hogy jobb a szeme mint az emberé. Na ez megtörtént velem és az öcsémmel! :


Bementünk abba a szobába amelyikben meghalt a dédimamánk és a cicánk mivel nagyon kiváncsi bement a sarokba és nyávogva,reszketve rohant ki onnan mint a villám!!! És odabújt hozzánk! De mi megnéztük és nem volt ott semmi sem még csak háló vagy pók se!!!


Na erre tud valaki magyarázatot???

2010. szept. 4. 10:41
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes viselkedés macskáktól, és nem csak a fekete cicák csinálják. Nyugodj meg, hét macskám van, abból három fekete, és még mindig a nyakamon van a fejem. Nem kell minden butaságot elhinni, amit olvasol!
2010. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem lehetett a szobában, valamilyen a macska számára ismeretlen tárgy? Vagy valami idegen zaj, nem hallatszodhatott be? Elég valószínűtlen, hogy szellemet látott.
2010. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De az megtörtént az öcsémmel! Az mi lehetett??? Anyánk pont aznap reggel takarította ki a sarkot is!!!
2010. szept. 4. 10:45
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, vagy megtörtént, azért kérdezem, hogy nem lehetett-e ott idegen tárgy, vagy nem hallhatott-e furcsa hangot.
2010. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem mert ott csak zsákok voltak amiben ruha van! Zaj meg akkor pont nem volt semmi!!!
2010. szept. 4. 10:56
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Már 13an írtak neked,mind ésszerű válasz de ha te olyan hülye vagy,hogy olyan szarokban higyj,mint hogy egy kismacska letépi egy ember fejét meg annyira ragaszkodsz a szellemekhez akkor hajrá,csak ne írj megint,...
2010. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a zsákoktól ijedt meg, gondolom elég nagyok voltak. Biztos, hogy van valami ésszerű magyarázata. Az is lehet, hogy szagot érzett. Nyugi, nem valószínű a szellem, és tényleg nem fogja leszedni a fejed. :)
2010. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Én nem a macskámtól félek,hogy leszedi a fejem,ha esetleg eddig nem jöttettetek volna rá! Utolsó előtti felhasználónak:


Ha te ilyen rövidagyu vagy akkor ne fáraszd magad azzal hogy hülyeségeket irkálsz mint a gyogyóba!!! XD


Az utolsó felhasználónak:


Te legalább rendesen tudsz válaszolni! Nem úgy mint gyogyóska!!!XD


Várom továbbra is az ÉRTELMES emberek válaszait!!!

2010. szept. 4. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!