Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon furcsa a fekete kiscicá...

Nagyon furcsa a fekete kiscicám! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak néz a szoba minden pontjára de én nem látok ott semmit sem!!! Talán valami idegen szellem vagy mi??? Egy kicsit félek!!!
2010. szept. 4. 09:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer amikor egy kislány talált egy aranyos fekete cicát az utcán megsajnálta és befogadta. Este amikor lefeküdt aludni akkor furcsa nyávogásokra lett figyelmes a cicája ott volt a szekrény tetején és ő nyávogott. Gondolta a kislány biztos csak éhes! Utána megint hallotta! Most már a szőnygen nyávogott...5 perccel később a cica odaszaladt az ágyához és leszakította a fejét!!! Tanulság: Ne tarts este a szobádban fekete macskát!!!


EZ ELÉGGÉ IJESZTŐ!!!

FÉLEK IS A CICÁTÓL!!!


Azt se tudod mit írsz de gyógyózol?Grat...

2010. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire beleélted magad én meg úgy tudom, hogy a szellemek félnek a macskáktól. Vagyis, ha macska van a háznál akkor a szellemek megijednek.

"nicht beszaren"

(egyébként ezt egy kultúrtörténeti könyvben olvastam)

2010. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Lehet hogy csak ismerekedett a hellyel.Mienk is sokszor csinált ilyet. Vagy lehet hogy valami nagyon apró bogarat látott [hihetetlen éles szemük van] amit te nem.

a rémsztoriról az a véleményem hogy idiótaság. mint a többi. nekem is fekete cicám volt, és ugyanolyan beszari votl, bement a sarokba ahol nemvolt semmi, aztén hallott valami hangpt amitől beszart és spuri ki.

2010. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Cheyene válasza:

Nem hülyeség, hogy a cicák látják a szellemeket, és nem csak a cicák, de minden állat igy van ezzel. Az állatok szeme ugyanazt látja, amit a fényképezögéped. Ezért van az, hogy a szellemeket amiket saját szemeddel nem látsz, a fényképezögép megmutatja.


És szerintem nem kell lehülyézni azt aki ebben hisz, alap intelligencia kérdése hogy elfogadom hogy más másban hisz.


Pláne hogy ezek tudományosan vizsgált dolgok, nem a Casperböl idézettek. Én tisztelem hogy a másik nem hisz, ö tisztelje hogy én hiszek...szerintem ez igy korrekt. Aki nem igy tesz az elég unintelligens.


2 cicám van, és ök is csinálnak ilyet. Olyan is történt, hogy az ölemben feküdt teljesen nyugodtan, aztán hirtelen rámmeredt rémült szemekkel mintha megijesztették volna, fujt és elrohant, félt. Még sosem láttam ilyen rémültnek, rettenetesen ijesztö volt. Aztán csak bámult felém, szó szerint mintha kisértetet látna, és elbujt. Pedig meg sem moccantam.


Egyébként az Animal Planeten is van egy ezzel foglalkozó müsor, legalább is itt ahol mi élünk. Az a csatorna pedig nem arról hires hogy hülyeségeket vetit...

Nem tudhatjuk mit látnak az állatok. Az sem tudja, akik lehülyéznek azért amit hiszel. Ez csupán a saját IQ szintjük alacsonyságát mutatja.


Amig nem tudják bizonyitani hogy valami nem létezik, addig milyen alapon tartja hülyének a másikat, aki az ellenkezöjében hisz?

2010. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha unja a többi játékát, az én macskám is szokta támadólag mérgetni az árnyékok játékát a falon.

Leginkább a szekrény tetejéről, abban a sarokban, ahol az akvárium áll. Ha egyszer elszánja magát a támadásra, megint meg fog mártózni benne...

2010. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Egyébként a macskáknak is vannak rémálmai. És ha pont ebből a(z egyébként ritka) mély rémálom periódusból keltem fel, az első reakciója a szőr felborzolása, és a menekülés. Másodpercek telnek el ilyenkor, amíg felfogja, hol van, és kivel áll szemben.

Kiskorában volt, hogy hajnali 3-kor a bútorokat kellett tologatni, mert a szekrény tetején alvó macska rémálmából felriadva, menekülés közben bezuhant a szekrény mögé, ahonnan nem tudott kimászni...

2010. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Cheyene válasza:
A cicám nem aludt, hanem filmet nézett velem. :):) De komolyan, nem vicc. Szóval rémálma nem lehetett.A filmben pedig nem volt olyan jelenet, mielött ez jut eszedbe. :)
2010. nov. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!