Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan undorító ember, hogy egy karácsonyi vásáron macskabundát árul?!

Figyelt kérdés

Gondolom sokatok hallott már róla. Az eset győrben történt, ha jól tudom. Engem, mint cicás embert, iszonyúan felidegesített, az ilyen embereket élve elásnám!!! Gusztustalan.

Ti mit gondoltok erről?



2021. nov. 30. 18:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

Hogy lehet valaki olyan undorító ember hogy nyulak,rókák és egyéb vadak bundát árulja?

Vagy ezek az állatok meg is dögölhetnek de a lényeg hogy a büdös macskákat ne bántsák?

Kicsit sem vagy egyoldalú ááá

Nekem nyulaim vannak és akkor minden más állat meg is pusztulhat de a lényeg az ő életük vagy hogy is van ez?:D

2021. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
A házikedvencedet ki is preparáltathatod és ott lehet a szobádban. Vagy el is adhatod. Nem sok különbség van.
2021. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Sőt mit több jöhet a sirám, hogy hú de undorító aki nem legel, és megeszi a cukcsi állatkákat. Csak jelezném: húsevő vagyok.
2021. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Hallottam,épp tegnap vagy tegnapelőtt már valaki kiírt ugyanerről az esetről egy kérdést.
2021. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy aki ide kattint és ész nélkül benyomja mindegyikre a dislike-ot, az erre veri vagy miért jó?
2021. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%
Hú ez nem semmi milyen beteg állatok(emberek)vannak Atyaég😮😮😐😪😪
2021. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok vegán és vegetáriánus sem. De én elítélem azt, amikor egy állatot csak a bundája miatt megkínoznak, megnyúznak. Mellesleg a hobbi vadászatot is utálom, azokat is akik művelik. Annak a híve vagyok, hogy csak annyit vegyünk el a természettől, amire valóban szükség van. Húst is igyekszem háztáji gazdaságból beszerezni, mert ha a husa miatt is tartják az állatot, legalább normálisan, nem úgy mint a gyárakban. Bundát nem hordok természetesen. Persze, ha most pl. a birka bundáját is felhasználják halála után, nem zavar, de az, hogy bármiért is szenvednie kelljen egy állatnak felháborító. A csak a bundájuk miatt megkínzott állatok meg ez a kategória, főleg azért, mert úgy gondolom, hogy nekünk itt Európa közepén indokolatlan a viselése. Nem vagyok műanyagpárti, de a műbunda is jó ill növényi alapú "bundák". Szóval eszek húst pl. szóval nem álszenteskedek, de véleményem szerint igyekezni kell az állatoknak normális kis életet biztosítani, ha már életüket vesszük, de ha a halálukra kerül a sor, az gyors és kíméletes legyen. Mielőtt megtámadnak a vérvegánok: gyógyszereket szedtek, ha muszáj gondolom. Szükséges részleteznem? Illetve csak az mondja magát vegán állatvédőnek, aki nem használ kókuszzsírt, pálmaolajat, természetesen hazai termékeket vesz, nem használ vegyszereket, nem termel sok szemetet, gyalog jár vagy biciklivel ill tömegközlekedéssel stb. Ha legalább ezek nincsenek meg, akkor azért, mert nem eszel húst, még ugyan úgy hozzájárulsz állatok tömeges felesleges halálához.
2021. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem ugyan az mint a nyúl és róka, stb.


Itt nem annyira az állatról és annak elpusztításáról, mint az ember elleni pszichés kegyetlenkedésről van szó. A macska és a kutya társként háziasított, az embert szerető és értő állatok, az emberek szeretik őket.


Persze nem szenved a macska jobban vagy kevésbé mint egy coboly, de ne keverjük a haszonálatot a társállattal, a mi érdekünkben.

2021. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%
18-as: Azt, hogy én milyen állatot tartok "társ"állatként, hagy döntsem már el én, légyszi.
2021. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"A vadászat is elítélendő manapság már."


Igen, a magadfajta turbóegysíkú állatvédőknek biztos, akik nem látják a süntől az erdőt.

2021. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!