Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kiengedett macskák...

Ha a kiengedett macskák átjöhetnek a mi udvarunkba, akkor elvileg mi is átengedhetjük a kiskutyát ugye? Egy kicsit ide-oda vizelni, kocsin feküdni.

Figyelt kérdés

Mivel a kutyák is szeretnek szabadon kóborolni.

Van egy olyan törvény, hogy háziállatot csak a saját telken belül szabad tartani. Akkor hogy is van ez?


2021. dec. 27. 07:30
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
A féregtelenítést nem ismerő macskák székleteit igenis szeretném megszabni hogy szeretném e vagy nem. A madarak nem tesznek kárt, hasznosak, rengeteg rovart hernyót legyet összeszednek.
2021. dec. 27. 08:16
 12/56 anonim ***** válasza:
58%
A macskák háziasítása kérdéses, ha a háziasítást úgy definiálod, hogy az adott állat táplálkozását, szaporodását és mozgását te határozod meg.
2021. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Ha a macskatartók azt mondják, hogy ne szabjam meg mikor hová megy az állat, akkor azt is nézzék el ha átengedem a kutyát.
2021. dec. 27. 08:18
 14/56 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként a lényeg inkább az, hogy ez téged túlságosan zavar valamiért, mert valami lezáratlan emléket idéz fel benned. Nem piszkálásból írom. Engem pl. a kutyaugatás zavar, annak is valami ilyen oka lehet valszeg. De nem hatékony a nyugalmunkat valami tőlünk ennyire független dolog kontrollálásához kötni. Vedd végig a régi rossz emlékeidet, nincs-e olyan, amire valamiért emlékeztetnek ezek a macska ügyek. Hátha így találsz megoldást.
2021. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
59%
Am kérdező nem bántásból, de ez elég gáz, hogy felnőtt ember ezzel foglalkozik, hogy pár macska átsétál az udvarán egy nap. Ez több tízezer éve így van, mindenki tudja hogy a macskáknak nem lehet parancsolni. Attól h bemegy az udvarodra nem vagy feljogosítva hogy bántsd. Vegyél akkor egy kutyát, és akkor nem fognak szeretni oda menni ha ennyira zavar. Am a macska is hasznos állat, az egereket patkányokat megfogja. Inkább pszichológiai probléma áll itt fenn nálad, valószínűleg az életedben valami probléma van és tehetetlenségedet szegény állatokra vetíted ki. Tudod ki nem szerette a macskákat? Pl sztálin és napóleon...
2021. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
15%
Nem azért de én mondjuk pont letojom ha bejön hozzánk egy kutya, vagy ha épp az utcán flangál...
2021. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
32%
#15 tökéletesen elírta, én ezt rövidebben tettem volna, a kérdező szimplán beteg.
2021. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
63%
Ha átmegy hozzád a macska, azzal a gazdája állatvédelmi törvényt sért. Fel lehet jelenteni érte.
2021. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
14es, a szép múltbeli emlékem macska nélküli kert volt, nem kellett mások hanyagsága miatt nekem védenem az értékeimet.
2021. dec. 27. 09:13
 20/56 A kérdező kommentje:
Majd a macska meg a tulaja lesz beteg de nagyon. Hamarosan. Kértem szépen, kevésbé szépen, leszarja a macskáját meg minket. Hát mi is őt.
2021. dec. 27. 09:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!