Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett vele? Elveszet...

Mi történhetett vele? Elveszett a cicám, és azóta nem láttam.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez már régen történt(6 hónapja),de március 8.-án eltűnt a Boci nevű cicám, és még a mai napig sem tudom hogy mi történt vele.Majdnem biztos, hogy már elpusztult.Azért vagyok ilyen szomorú, mert Boci itt született a házunkban, két testvérével együtt.Ő volt a legkisebb, és ráadásul mikor kicsi volt azt hittük hogy lány, mert a testvérei közül az egyik kandúr volt, a másik meg nőstény, és az utóbbi nemre jobban hasonlított, de aztán kiderűlt hogy ő is kandúr:)Szegény Boci sokat megszenvedett, mikor még nagyon kicsi volt a testvérei belekaptak a szemébe, amitől majdnem megvakult, nagyon sokáig kellett csöpögtetni a szemébe valami gyógyszert, de aztán meggyógyúlt és gyönyörű szép szeme lett.Időközben a testvérei elkerültek az egyik ismerősünkhöz, így ő itt maradt az anyjával.Ezek után volt még két borzalmas eset:Egyszer valamitől felnyílt a combján a bőr össze kellet neki varrni.A másik meg a farkával történt valami (valószínüleg el is tört)És azóta görbe maradt.De ezektől függetlenül nagyon nagyon szerettem, mert mindig tudott dorombolni:)Esténkén bebújt az ölembe és úgy simoggattam.Reggelente meg a nyávogott az ajtó előtt hogy ő mostmár ki szeretne menni a kertbe szaladgálni(csukott ajtónál aluttunk, mert napközben kint volt,és általában koszos volt a mancsa és azért így ne menjen be az ágyba).Aztán március 8.-án eltűnt.Először nem féltem, mert minden este bejött, és nem volt semmi baj.Aztán másnap sem került meg.Egy egész hetet átsírtam hogy hova lehettet az én Boci cicám, de ez sem segített.Azóta sem láttam.Nem volt 2 éves sem:2008 május 15-én születtet, 2010. március 8-án tűnt el.Annyi sok kedves emlék fűződik hozzá, de még most is néha sírva fakadok ha csak eszembe jut, hogy soha többet nem lesz még egy Bocim.
2010. szept. 11. 09:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!Szombaton lehet hogy megmentünk egy cicát: valaki az utcán talárt rá 5 tesójával együtt.Már mindegyiket elvitték csak ő maradt.Anyukám felhívta a megtalálót, és szombaton elvileg el is hozuk.Mármint a cicát:)
2010. szept. 16. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!