Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes lenne állatorvoshoz...

Érdemes lenne állatorvoshoz vinnem? Már nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés
Van egy idős macskám, aki laphámrákos volt, ezért levágták a füleit. Azóta csak szobamacska, illetve kiszoktuk engedni, de csak este. Viszont tegnap egyik családtagom gondolta kiengedi a macskám délután. 1-től 4-ig kint napozott. Este pedig észrevettem, hogy az egyik fülén a bőr sötétebb rózsaszín, és tapintásra melegebb. Nagyon dühös vagyok, mert pont azt akartam elkerülni eddig, hogy a rák ne jelentkezzen újra nála, vagyis a naptól védve legyen. Abban sem vagyok benne biztos, hogy leégett, mert csak az egyik füle ilyen. De nem tudom. Ha állatorvoshoz vinném, lehet ott sem tudnának vele mit csinálni. Akármi tanácsot megfogadok

2022. márc. 24. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nyomás az állatorvos, jobb félni, mint megijedni.
2022. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én mindenképpen elvinnem, "legrosszabb" esetben buktad a vizsgálat árát, de legalább tudod minden rendben van, ha pedig mégsem kezelik is egyből.
2022. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Vidd el. Egyrészt, ha orvoshoz viszed abból baj nem lehet, meg úgysem fogsz addig megnyugodni. Illetve itt se fogja megmondani senki, hogy okozott-e gondot a napozás.


Szerintem látott már ilyet az orvos tudja mit kell tenni, van tapasztalata.


Amúgy simán lehet, hogy csak az egyik fülénél érte a nap, ha úgy feküdt és azért "csak" az egyik olyan. Vidd dokihoz.

2022. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sürgősen érdemes állatorvoshoz menni!
2022. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
1 nap telt el... Ennyi idő alatt nem tud kialakulni, orvos se tudja megmondani, hogy rákos-e vagy se. Valószínűleg csak leégett. Majd akkor vidd el, ha 2 hét múlva is fura tapintásra.
2022. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek


A sötétrózsaszín bőre egyre jobban halványodik. Már lassan majdnem olyan szép halvány rózsaszín, mint a másik füle.


Lehet néhányan félreértettetek, bocsánat, arra céloztam a kérdésemmel, hogy leégett-e, nem arra hogy kiújult a rák. Csak azóta volt ilyen a füle, hogy ki volt engedve, előtte semmi gond nem volt. Tudom, hogy a rák ilyen gyorsan nem újulhat ki

2022. márc. 24. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért engedte ki a családtagod? Ezt a problémát sem ártana kezelned, mert máskor is előfordulhat ilyesmi.
2022. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a macska nagyon ki akart menni, és megsajnálta. De vele már az elején lerendeztem a dolgot, hogy mégegyszer ne fordulhasson elő
2022. márc. 24. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Ne foss, csak "megkapta" a nap!


Egy...senki.


De azért nézesd meg, kell a pénz a rendelőnek!

2022. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Na befutott a gyikes állatorvosdebil.
2022. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!