Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes lenne állatorvoshoz...

Érdemes lenne állatorvoshoz vinnem? Már nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés
Van egy idős macskám, aki laphámrákos volt, ezért levágták a füleit. Azóta csak szobamacska, illetve kiszoktuk engedni, de csak este. Viszont tegnap egyik családtagom gondolta kiengedi a macskám délután. 1-től 4-ig kint napozott. Este pedig észrevettem, hogy az egyik fülén a bőr sötétebb rózsaszín, és tapintásra melegebb. Nagyon dühös vagyok, mert pont azt akartam elkerülni eddig, hogy a rák ne jelentkezzen újra nála, vagyis a naptól védve legyen. Abban sem vagyok benne biztos, hogy leégett, mert csak az egyik füle ilyen. De nem tudom. Ha állatorvoshoz vinném, lehet ott sem tudnának vele mit csinálni. Akármi tanácsot megfogadok

2022. márc. 24. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

10.-re.


Az jó, úgyis akarok kérdezni pár dolgot priviben, mehet?

2022. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!