Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül marad a macska?

Egyedül marad a macska?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk és kijárós cicámat itthon kell hagynom. jó kezekben lesz, kap enni, kis házát a teraszra teszem.

Ugye nem megy el és nem fog nagyon bánkódni?

Most hagyjuk őt először magára . 5 napról van szó.

Nyugtassatok meg.

nem vihetem, de egyébként sem maradna meg bent sehol, annyira imád kint lenni, egész nap csak nyávogna.


2011. júl. 21. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen ránéznek, nemcsak elé rakják az ételt-vizet, hanem kicsit foglalkoznak is vele, simogatják, játszanak, akkor nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Biztos, hogy hiányozni fogsz neki, de mivel kijárós cica, nem lesz neki annyira megrázó, hogy néhány napig csak kint lehet. Arra készülj, hogy ha hazajössz, lyukacsosra dagasztja majd a nadrágodat! :=)
2011. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
Nem fog elmenni. A macskák a helyhez ragaszkodnak, a kutyák a gazdához. Egy macska nem fogja elhagyni a "területét" pár nap gazdihiány miatt...Legfeljebb talán egy picit bizalmatlanabb lesz, de az egy két óra alatt elmúlik.
2011. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 7 napra hagytuk itthon a kinti-benti macskánkat, igaz a Mama néha felengedte a lépcsőházba, ahol télen szokott aludni, keresett minket. Ő is kint szeret aludni éjszaka, csak ősz végén, ha jön a hideg, akkor hajlandó bent aliudni éjjel.

Szóval keresett, de annál nagyobb volt az öröm, amikor hazajöttünk, várt a kapuban és nagyon boldog volt:)

2011. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen 2 napja jöttem haza az egy hetes nyaralásból. A cicámra anyukám vigyázott.

Először hívtam, teljesen meg volt sértődve, aztán pár óra múlva már le se lehetett vakarni. :)

Biztos nem lesz baja, de hiányozni fogsz neki, az tuti.

2011. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bizakodok.
2011. júl. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!