Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Birni fogja az új macska kb.8...

Birni fogja az új macska kb.8 órán át egyedül?

Figyelt kérdés
Ma reggel fél 8-kor kaptam egy kb. 8 hónapos macskát. Mennem kell délutánra dolgozni.Hogy fogja viselni azt az időt, míg távol vagyok? Szobában van a macska, kaját, piát, almot tettem már ki.
2010. jan. 21. 08:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Alszik végig.
2010. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Be fog törni az éléskamrába xd.
2010. jan. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
2%
Nem hiszem hogy az jó lesz neki, de ha ott hagyod ilyen sok időre akkor minek neked cica???
2010. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos már nem kiscica, úgyhogy nem lesz gond ha 8 órát egyedül van.
2010. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Senki nem lesz itthon ma, dolgozni meg muszáj.
2010. jan. 21. 08:26
 6/29 anonim ***** válasza:
ha van kajája több napig is birja,piszkitani meg nélküled is tud.a kutyám is sokáig birja csak ugye őt le kell vinni.
2010. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a macskák jól bírják a magányt. De ő most még új, új helyen van. Nagyon hízelgős, dorombolós, játékos már az első pillanattól. Nem félt nagyon, csak mikor körülnézett, akkor lapult meg egy kicsit. Most kiváncsian leseget és simogatásra vár. Ahhoz képest, mit kellett átélnie, nagyon nyugodt.
2010. jan. 21. 08:37
 8/29 anonim ***** válasza:
El fogja magát foglalni. jót alszik majd.tehetsz neki játékot, ha tudsz, ha nincs más egy rossz zokni is jó.
2010. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz! Csak legyen elég kajája,vize. Több macskám is van,csak tudom:)
2010. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nekem is volt jó pár, tapasztalatom van. Csa neki még új a hely és azért aggódok, nem-e fogja végignyávogni a délutánt, vagy félni fog. Legszívesebben szabadságot vennék ki, de macska miatt nem engednének el, max hülyének néznének.

Amúgy köszi a válaszokat!

Holnap is dolgozom délután, másnap reggel meg mehetek vissza. El fogok kéretőzni holnap este 6-kor , mert a macskát nem akarom annyira egyedül hagyni. Nagyon nincs kedvem dolgozni menni. :( Nagyon kedves kislányt kaptam. :)

2010. jan. 21. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!