Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a macskám...

Hogyan szoktassam le a macskám az ágyba pisilésről?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éves a macskám, ivartalanított nőstény.

2021 szeptemberje óta belepisil az ágyamba, akármikor egyedül hagyom. Már olyan is volt mikor rámpisilt miközben aludtam, és az utóbbi napokban megint elkezdett az ágyamba pisilni. Még soha nem kakilt az ágyamba, tudja is hogy hol van az alom, és oda is megy, így nem értem az egészet.

Van neki egy nagy ketrece, amibe kénytelen voltam bezárni, amíg iskolában voltam, de nem tarthatom örökké bezárva, ezért vittük vizsgálatokra is, viszont semmit nem találtak a szervezetében. Sose volt semmi baja, nem érzem úgy, hogy stresszelne vagy ilyesmi. Csupán bemegy az ágyamba, elkezd kotorászni, elkészíteni a helyet és elvégzi.


Próbálkoztam, hogy esetleg letakarom valamivel az ágyam, de szétrágta és arra is rápisilt. Már azt is csináltam, hogy valami erőteljes szaggal lefújtam az ágyam, de olyankor még én se mennék bele szívesen.

Tulajdonképpen szeretek vele aludni, szóval nem tudom hogy az ágyról leszoktatáson kívül van-e valami másik mód.


Nem tudom már kit kérdezzek, mit csináljak, szóval várom a tippeket.



#macska #bepisilés #cica #ágybapisilés #Ivartalanított nőstény
2022. ápr. 5. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A ketrecbe zárás előtt vagy utána pisilt az ágyadba?
2022. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Kénytelen voltál ketrecbe bezárni? Aligha van a gyakorin még egy macskatartó, aki hasonló kényszert érez.
2022. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Tehát szeptember óta - mióta iskolába jársz - bezárod őt egy ketrecbe. Alig pár hónapos lehetett. A macskád azóta az ágyadba pisil.

A kettő között nem látod az összefüggést..?

2022. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Én bele is szarnék az ágyadba a helyében.
2022. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Megint egy idióta aki azt hiszi, hogy a háziállat ki és bekapcsolható játék.
2022. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

"Nem értem az egészet"


Segítek: a macska utálja, hogy bezárod, ezt próbálja neked jelezni. Csak te még ahhoz is hülye vagy, hogy ezt felfogd.

Macskád meg így ne legyen.

2022. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Szegény macska....
2022. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Látom a sok elmeháborodott meg értelmi fogyatékos és értelmezni se tud. Előbb pisilt be a macska, nem is egyszer, azóta tartja bezárva nap közben. Legalább tanulnátok meg értelmezni.

Amúgy max azért nem megy bele az alomba, mert nem takarítod ki rendesen. És büdös.

2022. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Te jó ég. Ha fél évig ezt csinálná a macska, be sem engedném a házba. A kertben oda brunzol, ahová akar. Oké, hogy szeretem a cicát, de nehogy már én törjem magam, hogy bejöhessen az ágyba.
2022. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Rakj ágyneműt az alomba. Vagy rakd az almot az ágyadra. Hátha így megtanulja.
2022. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!