Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni azokkal a...

Mit lehet tenni azokkal a maradi emberekkel, akik szerint a macska "fogyó eszköz", és nem hajlandóak se ivartalaníttatni, se rendesen gondozni, se csak bennt tartani?

Figyelt kérdés

Miért van ez az elterjedt felfogás, hogy ha valaki rendesen figyelembe veszi a háziállata igényeit, minőségi kaját ad neki, vesz neki bútort, foglalkozik vele, az be van kattanva, beteges "macskás nő"?


Szerintem ez lenne az alap, a normális állattartás.



2022. ápr. 15. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 anonim ***** válasza:
0%
24 valami komoly baj lehet a fejben, az emberek többségének azért sikerül tulélni ezt a katasztrófát. Ahogy látom sajnos neked is
2022. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/152 anonim ***** válasza:
79%
33 nem lehet, hogy csak a fejedben van valami probléma? Millió ember tart macskát, aztán mégsem esnek le a térképröl. Butaság, amit írsz
2022. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/152 anonim ***** válasza:
78%

Látod Kérdező, itt is a válaszolók egy része még büszkén is hirdeti, hogy idióta. Akkor szerinted a macskatartásuk milyen lehet?

Ajánlom, nézd meg Svájc, Amerika vagy a többi fejlett ország tőrvényeit. Meg fogsz lepődni, ott ugyanis keményem megszabályozták hogyan és miként lehet állstot tartani.

2022. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/152 anonim ***** válasza:
0%
menj ki Amerikába vagy Svájcba, ha ott olyan jó lenne a macskádnak
2022. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/152 anonim ***** válasza:
34%
38 semmi ilyenről nem tudok beszámolni, ez hazugság.
2022. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/152 anonim ***** válasza:
72%
Lehet esetleg a bugyid kéne, aztán nem lenne büdös. Ne a szerencsétlen macskára fogd a saját igénytelenség. Itt nincs büdös, takarítunk. Nem olyan bonyolult ez
2022. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 anonim ***** válasza:
18%

39 és 40 valaszolók hazudnak, próbálják letagadni a nyilvánvalót.


Mit adj'Isten PONT Svájcit értettem a Nyugat európai alatt, ott jártam többször helyi, svajci, jómódú, igényes családnál de a macska WC szag érződött végig a ragyogó szép, tiszta lakásban.

És a macska mikor végez a wc-n lépdel kifelé onnan és rázogatja a mancsait, potyog, röpköd belőle a pisis alom de néha a híg kakás is.


Hiába próbálják a macskások ezeket a tényeket eltakarni, letagadni, cáfolni.


Nekem is volt számtalan macskám, teljes mértékben képben vagyok.

2022. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/152 anonim ***** válasza:
3%
nálunk a helyi macska állatvédő szervezet minden hónapban gyűjt adományokat vmelyik bevásárlóközpontnál és nagyban hirdetik, csak benti tartásra való a macska, meg csak azoknak adják örökbe... hát egy utcáról bevitt macskát szoktassanak rá a benti életre...az ilyenek nem állatvédők, hanem kínzók. A házi macska a vadmacska háziasított változata, de nem lakásban tartás miatt házi, hanem a háztájon vadásszon, saját territóriumát lejárja stb. a macskáknak a lakács egy börtön. Meg Amerikába is milyen jó az állattartás, aztán a híradóba rendszeresen 30-40 kg-s amerikai macskákat mutogatnak a 200 Kg-s gazdájukkal. az ilyeneket miért nem büntetik, megfosztják az állatot a szabadságától, a mozgás lehetőségétől, a vidám szabad élettől, más macskákkal valóismeretségtől, a szex örömétől, nincs kivel beszélgetniük.
2022. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 anonim ***** válasza:
70%
41 hazudsz. Ennyit erről. Amikor nem volt macskám, sosem éreztem büdöset más macskás lakásokban. Miért? Mert takarítanak. Az, hogy a te ismerőseid igénytelenek, azért ne itt hisztizz. A macska az egyik legtisztább állat, és qrva kiderült, hogy semmit nem tudsz az tartásukrol, csak projekcionálod itt a butaságot. Tele ez az ország semmire kellö elméleti emberekkel, személyedben kell még egy, remek
2022. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/152 anonim ***** válasza:
19%
42 picit talán többet értenek hozzá, mint egy hozzád hasonló semmire kellö, nem gondolod? Darab- darab vidéki suttyó mentalitás. Mikor tüntök már el?
2022. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!