Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudom buta kérdésnek hangzik,...

Tudom buta kérdésnek hangzik, de volt már olyan, hogy rádtámadt a saját macskád?

Figyelt kérdés
Nem játszásiból, vagy játékból. Hanem agresszíven, fújni kezdett rád. Vagy mondjuk alvás közben rádugrott és elkezdte a hajadat szaggatni, esetleg lesben áll és amikor nem figyelsz rádugrott és elkezdett karmolászni, harapni.

2022. ápr. 17. 13:21
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

[link]


very angry cat... 👀👀👀

2022. ápr. 17. 13:28
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy előző macskámmal volt ilyen. Kb 20 éve. Itt volt nálam két barátnőm, és az egyiknek a kislánya. Elvoltunk az egyik szobában, beszélgettünk, nem is volt ott velünk a macska, gondolom aludt valahol, vagy nem tudom. Egyszer csak megjelent és teljesen be volt kattanva. Fújt, morgott és messziről ugrott nekünk, mindenkit támadott akit ért. A farka hatalmasra volt borzolva. Berohantunk a másik szobába és becsuktuk az ajtót, nagyon megijedtünk tőle. Ott töltöttünk a másik szobában két-három órát, aztán kimerészkedtünk lassan. Mire kimentünk hozzá, ugyanolyan volt mint mindig. A világ legkedvesebb, legnyugodtabb, legbújósabb macskája. Mintha mi sem történt volna. Azóta sem értem hogy mi volt ez.
2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Volt és azóta is tartok a macskáktól. Nem félek, csak nem nyúlok hozzájuk. Kutyának kell egy alfa(gazdi), akihez kötődik. A macska nem falkában élt, makacsabb. Ráadásul annak idején mikor megharapott a macskám ő jött oda hozzám. Dorombolt, dörgölődzőtt, felugrott az ölembe. Megsimogattam a hátát ahol előtte is engedte. Minden előzmény nélkül megmart. Azóta nem bízok a macskákban. Két lépés távolság ...
2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2: Lehet megszállta az ördög. 😱😱😱
2022. ápr. 17. 13:30
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik cicám nagyon haragudott, ha hosszabb időre elmentem itthonról. Olyankor előfordult, hogy nekem ugrott. Azt is utálta, ha telefonáltam, olyankor is nekiugrott a lábszáramnak. Egyébként egy végtelenül szelíd, jó cica volt, nagyon szerettük.
2022. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha, sem minket, sem a gyerekeket nem támadta meg egyik cicánk sem.
2022. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Apámba mart bele az egyik macskám, évekkel ezelőtt. Ő nagyon korán szakadt el az anyjától - mentett cica volt -, ezzel magyaráznám.

Apám mehetett a sürgősségire, tetanuszért, én pedig a hatósági állatorvoshoz, ahová ilyen esetekben kötelező elmenni macskástól. (Megállapították, hogy nem veszett)

2022. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Szerintem arra kell ügyelni, hogy kisgyerek közelébe NEM szabad engedni, mert lehet a macska játszásiból csak odakap a kislány szemébe és ott vakul meg tőle. Szóval nem játék ez. Vagy ráugrik a csecsemőre.
2022. ápr. 17. 13:39
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót, meg az azt követőt is. Brutál módon bömböl a macska, és a szemei..hát ijesztő. Főleg a másodikon.
2022. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Vagy játszásiból belemar a körmeivel a kislány szemgolyójába és akkor annak ott konyec van...
2022. ápr. 17. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!