Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudom buta kérdésnek hangzik,...

Tudom buta kérdésnek hangzik, de volt már olyan, hogy rádtámadt a saját macskád?

Figyelt kérdés
Nem játszásiból, vagy játékból. Hanem agresszíven, fújni kezdett rád. Vagy mondjuk alvás közben rádugrott és elkezdte a hajadat szaggatni, esetleg lesben áll és amikor nem figyelsz rádugrott és elkezdett karmolászni, harapni.

2022. ápr. 17. 13:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam egy videót, amelyben egy nő játszott a macskájával, mire hirtelen a macska belekapott a nő szemébe és a nőnek konkrétan kifolyt a szeme a helyéről..
2022. ápr. 17. 13:55
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gyereknek kell megtanítani, hogy kell a macskával bánni. A macskának kell a nyugalom, nem szereti ha sokáig b*szogatják. Ők ilyen állatok. Az enyém pl nem szereti, ha a hasánál, lábánál, fejénél simogatom. A hátát hagyja egyedül, de azt is csak nekem. Beül az ölembe és akkor akár órákon át is hagyja magát simizni, de van amikor egyszerűen nincs kedve az egészhez. Enyhén megharap max, vagy odakap a lábával, de nem akar sérülést okozni. Nem hinném, hogy belemarna a lányod szemébe...
2022. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Olyan videókat is láttam, amikor a macska ütögeti a kis csecsemő fejét. Szerintem normális szülő ilyet nem hagyna.
2022. ápr. 17. 14:06
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
Ez most biztos ilyen macska ellenes kérdés. De a helyzet az, hogy a kutyák nagyobb sérülést tudnak okozni, és sokszor kiszámíthatatlanok, ha fenyegetve érzik magukat. A saját gazdájukra is rátámadhatnak, ha nincsenek szigorúan nevelve. Ha ennyire fosol kérdező a macskádtól akkor add le, de eleve minek kell ilyen embernek macska, aki nem is ismeri őket?!
2022. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14: Nekem nincs macskám, csak néha nézek ilyen videókat. Nem tudom megérteni, hogy csecsemő közelébe miért kell macskát engedni.


Simán elkaphat valami fertőzést tőle, vagy megütögeti a csecsemő fejét, ami szintén nem tesz jót neki. Szerintem az ilyen szülő felelőtlen.


A kisgyerek más, de egy óvatlan 3-4 éves szemébe simán belekaphat a macska és akkor elveszti szeme-világát.

2022. ápr. 17. 14:12
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem támad ok nélkül a macska. A 3 éves macskám velem alszik egy szobában, de soha a büdös életbe nem támadt rám.
2022. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőm macskája egyszer az éjszaka közepén kaparófának használta az alkarom. Nem tudok kiigazodni a macskán, egyszer az ölembe ugrik, dorombol, aztán meg megharap vagy karmol.
2022. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 1 millióból van 1 ilyen eset, de megtörténhet. [link]
2022. ápr. 17. 14:17
 19/33 anonim ***** válasza:
55%
Volt, vesztett.
2022. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
23%
2# Agyon is csaptam volna.
2022. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!