Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tulelhette a cica? Megorulok

Tulelhette a cica? Megorulok

Figyelt kérdés
Hazafele jovet lattam kb 50 meterrol, hogy egy macska at akar rohanni egy forgalmas uton, tobbszor megtorpant en meg elindultam fele, hogy nehogy kiszaladjon, de kifutott es pont nekiment egy hatalmas auto… a cicat az utes a hatso felenel erte, utana gyorsan feltapaszkodott es berohant egy kapun, azt hittem ahhoz a csaladhoz tartozik ezert becsengettem, a cica normalisan ment, nem bicegett vagy esett ossze, rendesen futott. Mire a neni kijott a hazbol a cica eltunt a kertben, azt mondta nem az o cicaja, megneztuk a bokrok alatt is de semmi. Szornyu erzes volt latni a balesetet es hogy nem tudtam megakadalyozni. Szerintetek meguszhatta?:( egesz nap ezen agyaltam es nem hagy nyugodni
2022. máj. 18. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Magyarul elindulsz a macska felé, halálra rémíted és még mi vagyunk a hülyék :D
2022. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!