Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kap enni a cicátok?

Mit kap enni a cicátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
17:01 kinyalhatod a véres g...t
2008. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi általában ételmaradékot adunk a cicámnak. Imádja,nem válogat és tökéletesen fejlődik.Ritkán kap macskakonzervet. Szerintem azért ezt sem kell túlzásba vinni..régen is megvoltak a macskák a Royal Canin meg a Hill's vagy mi nélkül?? Fogtak egeret meg kaptak maradékot. Nem,majd a közértben Whiskas volt. És még azt mondják,hogy nincs jó világ? Uff..
2008. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az elottem ironak nagyon igaza van ! hova lett a vilag ? a macskakaja is csak penzkiszereles !
2008. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

17:01-es Royal Caninos vagyok.


Bocsi,hogy nem a kérdésre szól,de előttem írók kicsit felháborítottak.

Tisztelettel közlöm,hogy senkinek semmi köze ahhoz,hogy ki és milyen fajta táplálékot ad a macskájának-kutyájának,ahhoz pedig végképp semmi,hogy ezt miből oldja meg(nem kell aggódni,amellett hogy a macskámnak extra kaját adok,nem cigizek,nem piálok,nem drogozok,előttem író kettő közül melyiktek cigizik vajon?Van közöm hozzá??-NIncs.Mennyit költesz rá havonta,20-30 ezret?És még a környezetet is szennyezed,én a cicámmal és a kajámmal legalább nem).Gyerekem sajnos egy velemszületett betegség miatt nem lehet,én a szeretetemet az állataimon és a férjemen élem ki.Amit a gyerekemre költenék,annak az összegnek egy bizonyos részét a cicámra-cicáimra fordítom,mert miért dolgozzak heti 7 napot,ha ezért nem?!

HOgy ki mire költi a pénzét,ahhoz senkinek semmi köze nincs,mint írtam is,van aki képes azért hitelt felvenni,hogy elmondhassa,Karácsonykor új LCD TV van a fa alatt,pedig még a másik is működik és alig 3 éves,és hitelbe veri magát inkább.Én ilyet nem csinálnék,mert inkább kapjon a férjem egy pár zoknit és nyugalmat egész évre,mint 3 boldog napot,majd a behajtókat márciusban,mert nem tudom a törlesztést fizetni.Ismerős netalán?Nem csoda...de ehhez van közöm???-Szintén nincs,ahogy nektek sem,és nem szólom meg,pedig fiókvezetőként nap-mint nap találkozom a bankban ilyen emberekkel.

Úgyhogy megkérem a Tisztelt Előttem író két személyt,hogy ne személyeskedjen,és CSAK a kérdező kérdésére válaszoljon(ahogy előttem lévő abszolúte nem is tette),a személyes véleményét a másik válaszadóról tartsa meg magának,vagy pedig ne fórumozzon.Másfél éve vagyok ennek az oldalnak a tagja,de egyre több a haszontalan válaszadó,aki a véleményét elmondja látatlanból és ismeretlenül a másikról,de a kérdésre nem válaszol.Hol vannak ilyenkor a moderátorok?Ezeket a 'kamu válaszokat' miért nem törlik ki???A tartósan pocskondiázó nem válaszaadókat ki kellene törölni,mert abszolúte nem hasznosak,amiket írnak.A másfél év alatt egy off-ot nem írtam,ez most nagyon az,de ezt le kell írnom.


Békés Boldog Karácsonyt MINDENKINEK!!!


Egy "ős-válaszadó"

2008. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én macskám csak a Whiskas-t eszi meg. mondjuk a kutya kajájába is beleeszik de csak ha a kutyám táljában van!! ha az övébe raknánk bele rá se nézne..:)
2008. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A mai macskák már csak tápot esznek, de ez nem baj, legalább attól nem lesz semmi bajuk.


VIGYÁZZ!:Csirkecsontot nem szabad neki adni, mert attól szorulásos lesz.

2008. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a Kedves 17:01-esnek teljesen igaza van. Én csak kíváncsi voltam hogy mivel etetik mások a cicájukat, és nem tudom miért kell a másikat véleményezni, az ő dolga hogy mit csinál. Egyébként én kölyökkora óta Hills- el etetem a cicámat,mert nekem ő számít a gyerekemnek, és szeretném neki mindenből a legjobbat adni. Sokan mondják nekem is hogy elkényeztetem, de nem érdekel, mert nekem így jó, ez az én döntésem. Egyébként meg nem kerül olyan sokkal többe így az etetése mert a prémium eledel hasznos tápanyagokat tartalmaz, és kevesebbet eszik belőle.
2008. dec. 29. 12:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk kutyakonzervet...eleinte macskakonzervet,de mivel 2-en vannak és sokat esznek,átváltottunk erre :)
2009. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!