Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is lassabban kell...

Másnak is lassabban kell otthon mindent csinálnia, mert a macskák, ha nem alszanak, jönnek a láb elé?

Figyelt kérdés

Valamikor csak ül valahol és látja, hogy megmozdulok, hirtelen felkel és elém jön, elállja az utat vagy lassú tempóban áll neki sétálni előttem. Már sokszor úgy érzem magam,mint egy mozgásszervi beteg. Most is, indultam volna el, hirtelen elém ugrott és majdnem a hűtő ajtóval vágtam fejbe.

Másnál is ez a helyzet,hogy nem lehet normális tempóban közlekedni a lakásban, mert balesetveszélyes a macska ? Akármekkora lakásban éltünk, mindig ez volt.


2022. jún. 13. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Csak azoknál akik nem rakják ki őket nyáron a kifutóba...
2022. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én spec madaras vagyok, e ha nem lenne a röpdébe, hanem állandóan szabadon röpködne, hát szerintem még a húslevesbe is bekerülne néhányuk...
2022. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kapsz normális választ is: nekem csak akkor csinálja ezt a cicám, ha éhes. Olyankor ha enni kap, megoldódik a helyzet.
2022. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálam az egyik csak akkor szokta ha éhes a másik meg mindíg. Főleg ha pozitív megerősítést kap. Ha nagyon zavar téged hagyd őket figyelmen kívül. Ha nem kapnak pozitív megerősítést akkor egy idő után leszokhatnak.
2022. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
61%

Nálunk kint van a macska.

Ha a házban lenne, akkor nem engedném hogy rászokjon erre, hogy blokkolja az utamat.

Neki kell menni lábbal (nem muszáj belerúgni)

Ne fájjon neki, csak érezze, hogy útban van.

És így fog tudni rájönni, hogy zavar amit csinál.

Mivel nem érti amit mondasz neki, ez a legegyszerűbb mód, hogy megtanítsd neki.

2022. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom őket kiengedni. Ketten csinálják, de a legnagyobb és leghosszabb az,amyik jobban. 😀
2022. jún. 13. 10:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Amelyik
2022. jún. 13. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, mindenhova jönnek velem, tekeregnek a lábaim között, ahogy sétálnék, ha meg sötét van, csak és kizárólag a lábaimat csúsztatva tudok közlekedni, mert tuti valamelyikre rálépnék.

De ha épp nem megyek sehova, csak ülök valamit csinálok vagy állok és mosogatok, akkor a nyakamba is felugrik:D

2022. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Lassabban nem, csak óvatosabban. Kiskorában hányszor ráléptem 😅 De olyan kis buggyant volt, mindent megfejelt, aztán ment tovább, mintha semmi se történt volna. A WC-ről is csak úgy jövünk ki, hogy lassan nyitunk ajtót, mert rendszeresen odaül. Ahol zárt ajtó van, annak okát ki kell deríteni. Mi van ha bent zabálunk? 😂
2022. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Csak fel akarja hívni a figyelmet. Akárcsak azért mert szeretetre vágyik, vagy játékra, bármire, ami róla szól. Fárasszátok le őket, botos játék, lézer stb, tuti nem fog kavirnyálni a lábad előtt.
2022. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!