Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is lassabban kell...

Másnak is lassabban kell otthon mindent csinálnia, mert a macskák, ha nem alszanak, jönnek a láb elé?

Figyelt kérdés

Valamikor csak ül valahol és látja, hogy megmozdulok, hirtelen felkel és elém jön, elállja az utat vagy lassú tempóban áll neki sétálni előttem. Már sokszor úgy érzem magam,mint egy mozgásszervi beteg. Most is, indultam volna el, hirtelen elém ugrott és majdnem a hűtő ajtóval vágtam fejbe.

Másnál is ez a helyzet,hogy nem lehet normális tempóban közlekedni a lakásban, mert balesetveszélyes a macska ? Akármekkora lakásban éltünk, mindig ez volt.


2022. jún. 13. 09:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, és tökmindegy, mit csinálok vele.


A pláne, hogy fekete, ezért sötétben rendszeresen rálépek :D - de ha olyan hülye. Ő lát engem, én őt nem, és jusztazért is a lábam alá megy.

2022. jún. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ő ül valahol. Én is. Felkelek és egyből ő is megindul, elém vág és csigatempóban ballag előttem. 😀
2022. jún. 14. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!