Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicásnak is lelkifurdalása...

Más cicásnak is lelkifurdalása van, ha elmegy nyaralni?

Figyelt kérdés

Először megyünk, és hagyjuk itthon a 2 cicánkat a nyaralás miatt. A szomszéd jön át napi 2x gondozni őket, este 1 órát játszik is velük. Én rettegek, hogy minden rendben legyen (ne szökjenek ki és senki ne legyen beteg) és nagyon fognak hiányozni. Minden este összebújunk, most meg itt hagyom őket. :( 8 nap, amíg nem látom őket, sose volt még ilyen hosszú. :(

Más is szokott így érezni? És utána örülnek a cicák, amikor hazamentek?


2022. júl. 17. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Macskák elvannak nélküled is, főleg hogy ketten vannak. Lehet h kevesebbet esznek majd, de alkalmazkodnak minden körülményhez. Boldogok lesznek ha hazamész.
2022. júl. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%
Nem vagy ezzel egyedül, én is hajlamos vagyok rengeteget aggódni a cicánk miatt nyaraláskor. Viszont már jó párszor magára hagytuk (a leghosszabb időtartam 12 nap volt), és mindig alaptalannak bizonyult az izgalom. Amikor hazaérünk mindig vagy fél óráig panaszkodik és bújik, elképesztően aranyos :D Lényeg, hogy ne aggódj, ketten biztos jól ellesznek 8 napig.
2022. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha a szomszéd csak 2 naponta nézne rájuk se lenne semmi bajuk. Annyi, hogy legyen víz, meg kaja, pár játék. Nap nagy részében alszanak, maradék a meg buliznak. Ahova nem akarod, hogy bemenjenek, azt zárd be, sőt ha van szekrény, akkor kösd be, mert roppant kreatívak tudnak lenni unalmukban,és nem biztos hogy az ő lakberendezési ötleteik elnyerik a tetszésedet. Rendszeresen nyaralunk a macskák nélkül és soha nem volt gond. Nekünk van házi webkamera, bármikor rájuk tudunk nézni, de általában nem csinálnak semmi olyat.
2022. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Van aki eteti őket ilyenkor a családban. Nehogy már az állatok miatt ne utazhassak el. Sosem volt még ebből gond, a macskák különben is érdekállatok, nem okoz nekik problémát.
2022. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!