Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok ember miért nem érti meg,...

Sok ember miért nem érti meg, hogy bentiek lesznek a macskáink?

Figyelt kérdés

A két 6 éves macskánkat neveljük bentivé, ugyanis a hím többször eltűnt 1-2 napra, egyszer mintha bezárták volna, nagyon ijedt volt. Eddig du-ig kint voltak, utána jöttek meg.

Csináltunk kifutót is nekik.


Nyilván nem nehezen szokják meg, de kezd működni a dolog, viszont még apám is mondta reggel, hogy legalább délelőtt ki kéne engedni őket. A szomszédom is értetlenkedett.



Azért is értem, mert az előző kijáros macskánk eltűnt 6-7 éve, az irodánál etettünk 2 macskát, az egyik eltűnt, a másikat elütötték. A szomszédomnak 2 macskája tűnt el az utóbbi 5-10 évben, vhogy mégsem tudnak egyetérteni a benti tartással.



2022. aug. 24. 06:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Mond el fogyatékos barát módon.... Cirmi elveszik ha kint van egyedül... Szeretem Cirmit ezért vigyázok rá.
2022. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Mert itthon a béka feneke alatt van az állattartási kultúra, és nagyon sok ember ragadt meg azon a szinten, hogy CiRmIkEsZaBaDlÉlEk.

Ne hagyd magad, jó és felelősségteljes döntést hoztál! Ezerből egy az olyan macska, akit nem lehet benti léthez szoktatni, a többi csak hiszti és kifogás. Boldogok lesznek a kifutós megoldással. :)

2022. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem miért érdekel mások mit szólnak hozzá, pláne hogy miért kell ezt kitárgyalnod a szomszéddal... Tök jó hogy biztonságos kifutója lesz a cicádnak, és nem a négy fal között éli le az életét majd.
2022. aug. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Gyorsan írtam, kicsit sok lett a hiba:


*Nyilván nehezen szokják meg

*Azért se értem


2: Köszi. Már használják a kifutót, du bejönnek a házba, nincs gond, inkább reggel hisztiznek, mert pár hete még akkor engedtük ki őket.

2022. aug. 24. 06:58
 5/26 A kérdező kommentje:
3: nem akartam én kitárgyalni a szomszéddal, de nyilván látta, hogy építünk vmit az udvarban, és megkérdezte, hogy mi az.
2022. aug. 24. 06:59
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Jaa, hogy ilyen térfigyelő kamera szomszédotok van. Hát az ellen nincs orvosság ha nem akarsz szar viszonyt.
2022. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglakozz vele. Ti macskáitok, úgy lesz ahogy ti akarjátok. Hadd mondjon amit akar.
2022. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
11%
Én nem értem. Akkor most a macska bent fog élni? A házban? Hogyan? Engedd már ki, ne kínozd!!
2022. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Én megértem, hogy benti macskák lesznek. Ennek az a neve, hogy rab. A Te neved, pedig a börtön őr. Igazából ez is olyan, mint méretarányosan egy madarat a kalitkában tartani. Sosem lesz akkora mozgástere, mint amennyit igényel az adott állatfaj. Kérdés , szükség van e egyáltalán arra a macskára ? Volt korábban egy ismerősöm, egy apró panelben tartotta a macskát . Mentális problémái lettek szegény állatnak. Egész nap egyedül otthon és akkor estére megjött a gazdi.
2022. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért fel kéne fogni utolsó, hogy nem mindenki kis forgalmú helyen él. És bizony ahol sok az autó, ott a cicák rövid úton halálra vannak ítélve ha kijárósak csak úgy.
2022. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!