Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Patkánymérget evett a macska,v...

Patkánymérget evett a macska,vagy sem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután három óra után olyan helyen járt a cica, ahol van méreg. néztük és már nem volt meg a méreg kB 4 napja lett lerakva, azóta megehették az egerek. A cicának semmi baja, eszik ugyan úgy mint szokott, már 24 óra eltelt azóta már mutatkozott volna valami jele?

2022. szept. 10. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajjistenem... :(
2022. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szakértő,de én úgy tudom,hogy a pméreg vérzékenységet okoz.Tehát,ha megsérül akkor elvérzik.De,kérdezzed meg a gyártót,vagy állatorvost.
2022. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ti se tudjátok evett-e belőle, mi honnan a rákból fejtsük ezt meg innen a távolból, ráadásul látatlanban? 🤦‍♀️
2022. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sose ették meg a mérget, de nem is volt sok kirakva, ha mégis akkor az régi volt és miután megtaláltam felszedtem.


Amúgy sok patkányméreg úgy működik, hogy az állat megeszi, hazaviszi magában a fészekbe, megszopiztatja a kicsiket, hogy ők is kapjanak belőle, és csak utána hat. Sok-sok vérhigító van benne, amitől egy idő után (pár nap, pár hét) minden pici sérüléstől elvérezhetnek, és spontán vérzéseik is vannak.


Viszont van, ami azonnal hat. El kell olvasni a dobozt.


Szóljatok a dokinak, kérjétek ki a véleményét. Ha van otthon K1 vitamin az is mehet.

2022. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már 2 napja semmi baja, egyre valószínűtlenebb, hogy evett belőle.
2022. szept. 12. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!