Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica miért nem bír a...

A kiscica miért nem bír a lakásban lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég örökbefogadtunk egy 2,5 hónapos kiscicát. Eleinte nagyon félénk volt de így 3.napon már kezd megszokni minket csak megszállottan vágyik ki a kertbe. Folyamatosan sír én meg még nem merem úgy kiengedni hogy nem fogom. Valami tanács?

2022. okt. 17. 19:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van nekem is egy 6 éves lány macskám, csak már elköltöztem otthonról. Mindig is kinti volt, karácsonyra madarat, egeret, vakondot hozott és a mái napig is folyamatosan vadászik. Kutya baja. De amióta elütötte egy autó az ez előtti 7hónapos macskám nagyon félek.
2022. okt. 17. 21:34
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Vannak macska porazk es azon belul is van kifejezetten kölyök cicara. De tenyleg mibol gondolod hogy ki szeretne menni? Nem lehet h csak foglalkozasra/kajara vagyik?
2022. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozok vele, enni is kap mindig. De most nem akart enni beleszagolt utána sírt szegény megint az ajtó felé. Hihetetlenül látszik rajta hogy kivágyik. Sajnálom szegényt csak már aludni is akarnék de nem nyugszik. Az ajtókilincsre is ráugrik sokszor.
2022. okt. 17. 22:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Korábban kinti macska volt?
2022. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Teljesen kinti volt, meg nem volt úgy kézhez szokatva.
2022. okt. 18. 11:10
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg hiányzik neki jó eséllyel a kinti élet.

Idővel meg fogja szokni, kell hozzá pár hét. Ha akarod, kiviheted pórázzal. Csivava vagy macskahámot tudsz venni.

2022. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!