Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Váratlanul meghalt az 5...

Váratlanul meghalt az 5 hónapos kiscicám. Valakinek valami ötlete van hogy mi történhetet?

Figyelt kérdés

Reggel még minden rendben volt mielőtt evett volna fött csirke májat. Előtte neten utána olvastam hogy ehet-e májat és sokan írták hogy az ő macskájuk imádja a májat(itt gyakori kérdéseken írták) szóval oda adtam neki.

Aztán haza jöttem és már többet nem kelt fel...

Felemeltem és láttam hogy hátsó részéről kegyetlen büdös híg ürülék folyik ki belőle.


Szerintetek a máj lehetett a ludas?



2022. okt. 27. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Vidd el állatorvoshoz ő keg tudja mondani baja volt. Amugy a híg büdös széklet valamilyen virusos fertőzéstől is lehet vagy emésztőrendszeri problémától.
2022. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
* ő meg tudja mondani mi baja volt.
2022. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi nem használunk patkány mérget de a szomszéd igen. Az lehetséges hogy patkány mérges rágcsálót evett?
2022. okt. 27. 17:01
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szinte biztos, hogy nem a máj okozta... Oltásai voltak? Kijàrós? Valszeg valamelyik vírus vitte el inkább.
2022. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Szegényke, nyugodjon békében. Több cicámat is elvitte méreg, vagy fertőző betegség, de nem emlékszem csak habzó szájra :( részvétem
2022. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm :(

Ezt most engem is lesújtott mert reggel még jó kedvűen evett és elképzelni sem tudom mi végzett vele ilyen hamar.

Szerencsére a 2 testvére jól van de holnap viszem őket állatorvoshoz biztos ami biztos

2022. okt. 27. 17:13
 7/21 anonim válasza:
62%
Honnan tudnánk?
2022. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudod, hogy a szomszéd szokott mérget használni, mi a pcsámnak engeded ki a macskád? Jó ég... már elnézést.
2022. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem a méreg akkor majd egy év múlva egy autó csapja el.


Ez van, ha felelőtlen módon kint tartod a macskád

2022. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Szokj hozza kerdezo, kijaros macskak sorsa ez.
2022. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!