Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Váratlanul meghalt az 5...

Váratlanul meghalt az 5 hónapos kiscicám. Valakinek valami ötlete van hogy mi történhetet?

Figyelt kérdés

Reggel még minden rendben volt mielőtt evett volna fött csirke májat. Előtte neten utána olvastam hogy ehet-e májat és sokan írták hogy az ő macskájuk imádja a májat(itt gyakori kérdéseken írták) szóval oda adtam neki.

Aztán haza jöttem és már többet nem kelt fel...

Felemeltem és láttam hogy hátsó részéről kegyetlen büdös híg ürülék folyik ki belőle.


Szerintetek a máj lehetett a ludas?



2022. okt. 27. 16:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
31%
Részvétem a cica miatt. A máj kizárt dolog, hogy gondot okozott volna. A patkányméreg inkább száji és végbél vérzést okoz. Amire én gondolni tudok ennyi infóból, az bél- vagy gyomorcsavarodás. Kicsit nyersen írom le, bocsi. Ha nincs időben észrevéve, akkor végzetes és a gyomor, illetve a bél konkrétan szétrobbanhat, szétrepedhet ilyen esetben, aminek a tartalma ki is folyhat az állatból, hígabb és büdösebb is, mint a normál ürülék.
2022. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!