Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot használtok?

Milyen macskaalmot használtok?

Figyelt kérdés

Mi már nagyon rég óta a fit and fun csomosodos almot használtuk a macskának (Aki nem ismeri annak mondom, hogy ezt a fressnapfban lehet kapni, nem drága de eddig működött jól nekünk)



Azonban, kb egy fél éve azt vettük észre, hogy teljes csere után is másfél, de max 2 nap után büdös.. Rendszeresen van legalább (!!) napi kétszer takaritva + ha kakil a macska és éppen észrevesszük mert otthon vagyunk akkor azt azonnal kiszedjük. Ennyi takaritas mellett sztem teljesen indokolatlan, hogy állandóan macskaalom szag van a lakásban tőle. (meg eddig ugye nem volt..)


A baj, hogy két dolgot is változtattunk, mert most nemrég kb. 5 hónapja vettünk egy új alomtálcát is. Ez zárt, (előzőleg is zárt volt de annak kisebb ajtaja volt)


Most nem tudjuk eldönteni, hogy az alomtál a sz.rcsi minőség, vagy az alom lett valamivel rosszabb minőségű és már inkább almot kellene váltani. Nyilván első körben az alommal szeretnénk próbálkozni, szóval szeretnék segítséget kérni, kinek milyen alom vált be? Esetleg van aki keveri szilikonossal? Annak van értelme? Csak mert ez ugye csomosodo, az meg nem.


+1: aki a fit and fun csomosodos almot használja az nem tapasztalt minosegromlast az utóbbi időben?



2022. nov. 1. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok, gondoltam leírom, hogy mekkorát romlott az Auchan alom minősége :( az Aldis almot fogjuk szerintem kipróbálni.
2022. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
mi áttértünk aldisra 2szer vettünk de azóta (2 hete) nem kapható egyik aldiban sem sajna az az alom. Más talált?
2022. dec. 11. 19:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!