Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska eledelt érdemes...

Melyik macska eledelt érdemes választani az alábbiak közül? Wild Freedom, Purizon, Brit Care? Van jelentősége hogy pl. az elsőnél nincs ivartalanítottnak való, de jobbnak tűnnek az összetevők?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 22:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A konyhában alszanak. Szerencsére éjjel bent tudom tartani őket.
2022. nov. 2. 23:44
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Most benti vagy kinti? Ha az egyik bent van akkor tartsd mind bent.
2022. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, enyém szereti a Purizont és a Wild Freedomot. Ivartalanított cicáknak azért van külön eledel, mert hajlamosabbak a hízásra, gondolom kevésbé nehéz összetevőkből áll. Ha azt látod, hogy eleven a cica és nem hajlamos a hízásra, akkor szerintem nincs jelentősége, hogy ivartalanítottaknak való eledelt kap-e. Ha tipik szobanövény macska, akkor lehet jobb lenne odafigyelni arra, hogy mit eszik.
2022. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 xp ali ***** válasza:
A macskád dönt, nem te. Esetleg a pénztárcád. ;) A lényeg, hogy azt vedd, amit a macskád szeret és meg tudod fizetni.
2022. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ez mind nagyon jó márka, én a Purizonra szavazok közülük, nálunk az a kedvenc táp (kutyáimnak is ezt a márkát favorizálom). A cicáim imádják, emésztésük, egészségük, szőrük okés. Összetételben verhetetlen. Sokáig árban is az volt, de a közelmúltban nagyon felment sajnos az ára ennek is. Az én cicáim ivartalanítottak, és általában ennek megfelelő tápokat veszek, de ezek többnyire csak zsírtartalomban térnek el ezek a normáltól, a cicák aktivitásához kell igazítani az adagot, általában külön meg is adva a napi mennyiség ivartalan/benti és aktívabb cicáknak. Enyémeknek folyamatosan ki van téve száraztáp, és pl a magasabb zsírtaltalmúakból kevesebbet esznek, tehát ők maguk érzik, hogy mennyire van szükségük, mennyitől laknak jól, szóval nem szokott probléma lenni, ha nem kifejezetten ivartalanított macsekoknak szánt tápot kapnak.
2022. dec. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!